Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kompleksy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Siema ; d Mysle ze do dobrego dzialu temat wybralam.

Macie jakies kompleksy ? A moze mieliscie ? Jak pokonaliscie ?
Kompleksy.. no a kto ich niema? Jakoś 2-3 lata temu miałam straszny kompleks nóg. Wydawało mi się, że za krótkie, i przez to nie jestem tak wysoka jak chciałabym być. Ale niesamowicie szybko z tego wyrosłam. Po prostu zdałam sobie sprawę z tego, że to była totalna głupota. Teraz w pełni akceptuje siebie taką, jaka jestem.
Ja jestem niska 160 wzrostu ;( coz buty na obcasie zostaly
za duży brzusio Big Grin ale przyzwyczaiłem się do niego Big Grin
(22-06-2012 18:45)Rybka1648 napisał(a): [ -> ]Ja jestem niska 160 wzrostu ;( coz buty na obcasie zostaly


No ja mam ciut więcej, ale przez jakiś czas mi to nie wystarczało.
Ja sama siebie jakos nienawidze . Kazdy mowie ze jestem ladna, ale widze w sobie sama brzydote . Nienawidze twarzy, moj wzrost i co najgorsze cycki .SadSad
Syndrom niedowartościowania.. jakie to teraz popularne.
Jak można nienawidzić samej siebie? Z kompleksami trzeba walczyć, innej rady nie ma. Jeśli nie zaczniesz czegoś z tym robić potem będzie jeszcze gorzej. Jeśli nie potrafisz sama, to może idź do psychologa? On pomoże Ci spojrzeć na to wszystko z innej strony.
btw. Co do biustu.. W jakim jesteś wieku? Jeśli w okresie dojrzewania, to nie panikuj. Ma jeszcze czas żeby urosnąć.
Co ty juz nie urosnie ani biust ,ani wzrost. Za pozno . Nic nie zrobie ze swoim wygladem . A psycholog nie pomoze .
Okulary i okropna cera.
Aktualnie mam soczewki i nadal okropna cere, bo nic nie pomaga, ale staram sie przezyciezyc moje kompleksy Smile
Ja mam 163cm wzrostu...
Tez nosze okulary ..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie