Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: filmowe piosenki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam czy znacie jakieś piosenki, które wykorzystane zostały do filmów?
http://perlygospodarki.pl/

Coolio - Gangsta's Paradise


Mi wszystkie filmowe piosenki bardzo się podobają.Chodź znam przypadki osób co takie piosenki w ogóle nie wpadają im w gust.
Masa jest takich utworów, wystarczy na yt wpisać tytuł fanego filmu i dopisać soundtrack i jest cała playlista Smile

Ale jeden z najlepszych (wykonywanych przez zespoły, nie orkiestre) jak dla mnie to był one republic z collateral beauty Smile
Uwielbiam muzykę filmową a także piosenki harcerskie, turystyczne itd. Znalazłam ostatnio piosenki na gitarę i chyba wrócę do grania. Ktoś z was gra na gitarze? Ja chciałabym nauczyć gry na gitarze moje dzieci. Uważam, że to przydatna umiejętność.
Też lubię słuchać filmowych piosenek i powiem Wam szczerze, że nawet często słucham. Tylko, że sprzęt mi się psuje i muszę spojrzeć na Odtwarzacze CD na Ceneo.pl . Bo wiecie, jak mam na słuchawkach słuchać, to to już nie jest taka sama frajda. A odtwarzacz, to jednak odtwarzacz, rzecz niezastąpiona.
Słuchanie piosenek to jedno, ale np. na https://www.alenuty.pl/ można kupić nuty do grania np. z tytułowej piosenki Kraina Lodu II. Jeśli gramy na instrumentach to warto spróbować zagrać taką piosenkę samemu.
Większość piosenek z filmów jest fajna. Jeśli chcecie pooglądać darmowe filmy online to zajrzyjcie na stronę https://www.ogladaj.to/ na niej jest to możliwe.
Przekierowanie