Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dewocjonalia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Często kupujecie dewocjonalia i tego typu rzeczy?
Zbliża się Komunia siostrzenicy i w moim ulubionym sklepie (pierwsza komunia sklep) znalazłam
wianek komunijny - tylko się zastanawiam czy wianki się jeszcze nosi? Za moich czasów było ich od groma, teraz wydaje mi się, że jest tego mniej a małe dziewczynki zaczynają przypominać panny młode SadHuh
ja nie rozumiem nic z tych rzeczy !
to prawda, dzisiejsze komunie to tylko kolejna okazja na otrzymanie prezentów. Dzieci nie przeżywają już tak tego wszystkiego, nie do końca tez chyba rozumieją, co się dzieje...

Odnalazłem swoje miejsce - buddyzm ośrodek
Myślę, że dobrym prezentem na komunię może być różaniec. Taki prezent to pamiątka na całe życie. W ogóle uważam, że na chrzciny czy komunie powinno kupować się dewocjonalia. W końcu to taka okazja Smile
Zdecydowanie to bardzo dobry pomysł !
to wcale nie jest takie proste
Co powiecie na kupno Biblii z okazji I Komunii Świętej? Znalazłam piekne wydanie Biblii Tysiąclecia. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu http://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie. Aktualnie w cenie promocyjnej. Znajdziecie tam również masę ciekawych według mnie pomysłów na prezent komunijny.
eh no na komunie to można kupić wiele rzeczy naprawde
Byłem ojcem chrzestnym rok temu na komunii i dałem w kopercie 1500 złoty beż kupowania żadnych prezentów

_____________________________________
Rejestracja spolek ltd w UK
Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Nie będę mógł pomóc...
Stron: 1 2 3
Przekierowanie