Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobry stomatolog Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Stomatolog Iwona Hawryluk jest specjalistką w swojej dziedzinie. Jeśli jesteście z Warszawy to gorąco polecam:
stomatologia estetyczna warszawa urysynów,
stomatolog warszawa mokotów, tutaj dla osób z Ursynowa i Mokotowa, ale oczywiście jeśli mieszkacie dalej to też możecie korzystać Big Grin stomatologia estetyczna warszawa.

A jeśli szukacie dentysty dla swojego dziecka, to wizyta bez bólu i płaczu, sprawdzone Heart
stomatologia dziecięca warszawa
a ja leczę zęby u dr Suchory Jasińskiej w Ober Clinic, świetny lekarz! leczy bez bólu, dokładnie, bardzo estetycznie. Pani dr bardzo życzliwa, cierpliwa, kilka razy sprawdza zanim zaplombuje, na tyle zębów co już u niej wyleczyłam z żadnym nie miałam problemów. Nic nie boli, nie psuje się. Chodzę także regularnie na skaling, piaskowanie, polerowanie, mają w klinice świetne pakiety na takie usługi, bardzo się opłaca.
Ja ostatnio też w sumie szukałem dobrego dentysty i poszedłem do dentalwhite.pl bardzo jestem zadowolony z wizyty
Ja również korzystałem z stomatolog warszawa mokotów i mogę polecić. Pani jest profesjonalistką, wszystko dokładnie wyjaśnia, jeśli ktoś chce wiedzieć co będzie z nim się działo podczas zabiegu Smile
Gdyby szukał ktoś na Woli to polecam Centrum Stomatologii na Jana Kaziemierza
Najlepsza stomatologia to jest w Radzyminie w Centrum Medycznym Panorama, od Warszawy rzut kamieniem. Lekarzy mają super i nowoczesne metody leczenia, wybielanie szczególnie polecam dla nadwrażliwych zębów, oprócz rozjaśniania naprawia się jeszcze szkliwo. U mnie efekty super. Dobre ceny też mają, z dziećmi też warto tam jeździć.
Czy ktoś z was miał leczone zęby pod narkozą? Trafiłam ostatnio na https://www.declinic.pl/stomatologia-w-narkozie/ i zastanawiam sie nad zapisaniem się na wizytę w tej klinice. Mam spory problem z zębami i chcę je leczyć ale boję się bólu. Dlatego zabieg pod narkozą wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.
Bardzo dobrzy dentyści są w Ratyńscy Dental Clinic.Żona tam od pewnego czasu chodzi bo zmieniła stomatologa.Ja chyba też tak zrobię.Bo naprawdę nowoczesna klinika.Leczą zgodnie z światowymi trendami.A jak byliśmy z córką.która ma stres ogromny jak idzie do dentysty,to podano jej gaz rozweselający i było po strachu ????
Dobrego stomatologa w moim mieście to można ze świecą szukać, dlatego zastanawiam się nad domowym wybielaniem. Czytałam o tym tutaj https://opinie-konsumentow.pl/biala-perl...i-pomoglo/ i wiem ,że mogłabym, tylko muszę kupić to, co bardziej skuteczne. I odbyłoby się bez czekania w kolejce, stresu, nerwów. Rozeznam się jeszcze i na coś się finalnie zdecyduję.
Słyszałam że jest możliwa proteza na implantach ? Wiecie coś na ten temat? A może podczas wizyty możecie podpytać swoich lekarzy. Ja dopiero zaczyna walkę ze swoimi zębami. Ale idzie ku lepszemu.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie