Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Urządzenia gastronomiczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jest może ktoś kto się zna w tym temacie, może ma swój lokal i jest w stanie mi podpowiedzieć gdzie coś takiego kupić
No na pewno nie kupisz wszystkiego w jednej firmie, wybieraj takie które się w czymś specjalizują, na przykład tak jak Winterhalter robi dobre zmywarki i wyparzarki. Takie urządzenia Ci posłużą kupę czasu
Na pewno warto poszukać w sieci, to będzie najłatwiejsze, a firm zajmujących się produkcją i sprzedażą takich urządzeń na pewno parę jest.
Ja wybieram się na targi gastronomiczne - często na targach wystawiają się również firmy ze sprzętem do gastronomii. Możesz poszukać informacji, czy w Twoim regionie/mieście takie targi się będą odbywać w najbliższym czasie.
Wielkie dzięki za ciekawe porady Smile Myślę, że przydadzą mi się Smile
Według mnie jeżeli chodzi o tego rodzaju produkty, ich wybór na naszym rynku jest dziś naprawdę bardzo duży. Przy czym ciekawe propozycje tego rodzaju znajdziemy w http://sklep.technica.pl/ . Generalnie znajdziemy tam wszystko to, co pozwoli nam kompleksowo wyposażyć każdy lokal gastronomiczny, a jednocześnie ceny są naprawdę przystępne.
W internecie znajdziesz całą masę takich ofert.
Wydaje mi się, że cały asortyment znajdziesz w tym sklepie: https://mmgastro.pl/promocje , a co najważniejsze, prawdopodobnie zamówisz go od ręki, z szybka dostawą.
Rozejrzyj się na stronie, możesz też podpytać mailowo o różne rzeczy, na pewno chętnie Ci doradzą.
Moi znajomi zamawiali u nich i są bardzo zadowoleni, szczególnie z promocji, jakie mają na stronie.
Takie urządzenia gastronomiczne jak miksery, tostery itp zamawiam ze sklepu gastronomicznego Iguana. Produkty są najwyższej jakości przeznaczone do kuchni restauracyjnych także w zwykłej domowej kuchni sprawują się jeszcze lepiej. Te urządzenia mam od 4 lat i ani razu nie byłam z nimi na gwarancji.
Nie da się ukryć, że obecnie internet jest miejscem, gdzie wiele osób dokonuje zakupów i jest to jeden z głównych kanałów. Sprzęt gastronomiczny kupiony w ten sposób często jest dostarczany w 24h, cechuje go dobra jakość i konkuerncyjne ceny.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie