Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: powerbank
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam chciałbym się zaopatrzyć w powerbank, jest to mój pierwszy tego typu zakup i nie wiem na co zwracać uwagę. Może macie z tym sprzętem jakieś już doświadczenie, i może udzielić mi kilku rad.
ja korzystam z powerbanka praktycznie codziennie bo mam słaby telefon
No ja tak samo Big Grin Teraz nie można wyjść bez power banka w torebce bo zaraz stracisz kontakt ze światem, telefony padają teraz jak muchy Big Grin Jak chcesz wybrać power banka to chyba trzeba patrzeć na firmę, żeby była jakaś porządniejsza no i jaką ma pojemną baterie, to jest najważniejsze chyba. Poszukaj sobie najlepiej czegoś na stronie https://www.sferis.pl sklepu z elektronika i akcesoriami do telefonów
Pojemność powerbanka musi być wyższa niż baterii telefonu
Raz za dwieście złoty kupiłem powerbanka na allegro i telefon trzymał mi aż trzy dni. Myślę że warto kupować takie powerbanki.
Ja mam Skross powerbanki i jestem z nich bardzo zadowolona. Warto zapłacić trochę więcej i przynajmnieej mieć porządny sprzęt, który dłużej nam posłuży. Moje sprawdziły się wręcz idealnie w długiej podróży do Hiszpanii, także polecam Smile
Ja jakoś nie mogę się zdecydować na konkretny power bank. Mój znajomy polecił mi zamówić go za pośrednictwem stronki: https://ertgroup.pl/pl/1039-power-banki ofertę mają rzeczywiście ciekawą, ale nie mam pojęcia na który model się zdecydować. Może Wy mi podpowiecie? Smile
Trzeba zwrócić uwagę czy posiada powerbank Quick Charge (szybkie ładowanie) i oczewiszcze pojemność. Sprawdź tutaj powerbanki.
Ja kupiłam swój powerbank z manty już ponad dwa lata temu i działa do tej pory.
Jeśli mam być szczera, to elektronika pomaga mi każdego dnia, bo zawsze z jakiś gadżetów sobie korzystam. Power banka również posiadam i przyznam szczerze, że był to jeden z lepszych zakupów ostatniego roku. Sprawdza się świetnie.
Stron: 1 2
Przekierowanie