Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Akcesoria do samochodu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
W takich przypadkach dobrze jest mieć miejsce w którym szybko dostaniesz cześci dobrej jakości. Zobacz czy Moto Szef https://motoszef.pl/ , nie ma ich w swojej ofercie. Widziałem, ze tak długo nie czeka się na wysyłkę
Kim jest ten cały moto szef? Bo coraz głośniej się o nim robi.
Tak ? Ja jakoś nigdy wcześniej nie słyszałem o tej firmie
No dokładnie, też nie mam pojęcia kto to jest i domyślam się, że zajmuje się autami Big Grin
Na ogłoszeniach sprawdź.
A co myślicie o polerowanie lamp Warszawa oraz woskowanie ? Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów, słyszałam też wiele pozytywnych opinii, są bardzo profesjonalni w swoim zawodzie. Polecam
W samochodzie warto też posiadać inne akcesoria, niekoniecznie powiązane z motoryzacją. Czymś takim jest chociażby tester akumulatorów - nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie sprawdzić baterie lub inne ogniwa, niekoniecznie w latarce.
AngelAngel
Jestem zdania, że przydać się też może kamera cofania. Nie w każdym samochodzie jest ona częścią standardowego wyposażenia, a nie da się ukryć - już w średnich miastach zaczyna ona być wyjątkowo przydatnym akcesorium. Zdecydowanie polecam każdemu użytkownikowi!
Akcesoria do pojazdów zdecydowanie się przydają. Kwestia też jak kto rozumie ten termin. Dla jednych będą to drobne produkty takie jak bezpieczniki. Dla innych z kolei to już całe radia samochodowe, transmitery albo czujniki cofania.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie