Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Budowa domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Chciałabym by moja rodzina miała swój własny kąt, dlatego też rozważam z mężem budowę domu. Aby dom powstał w najkrótszym czasie rozpatrujemy budowę domu drewnianego. Najbardziej spodobały nam się domy z bala. Czy ktoś z Was budował taki dom i może coś więcej powiedzieć o etapach budowy takiego domu jak również o samym mieszkaniu w nim?
Jeśli musisz szybko sprzedać mieszkanie i nie możesz czekać miesiącami na kupca, wybierz ofertę Skup mieszkan trojmiasto. Firma kupuje domy, mieszkania, działki oraz lokale użytkowe. Działa szybko, sprawnie i oferuje dobre ceny oraz natychmiastowe płatności.
Domy drewniane, a zwłaszcza te z bala są niezwykle klimatyczne i piękne. Miałam okazję w nim pomieszkiwać podczas swych wakacji na Mazurach. Gdy na dworze lał się żar z nieba w jego wnętrzu było chłodno i przyjemnie. Wszystko to dzięki mikroklimatowi jaki się wytwarza w jego wnętrzu. Podobno ma on wpływ również na nasze dłuższe życie.
Budowa domu to bardzo duża inwestycja więc moim zdaniem trzeba pomyśleć o najmniejszych szczegółach nawet, bo jeśli wydaje się już takie kwoty to wszystko powinno być ważne. Ze swojej strony mogę Wam polecić klamki do drzwi zewnętrznych https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/ka...znych.html. Kojarzycie może ten sklep ? Wiele osób już mi doradzało wybór właśnie nich i tak też uczyniłem podczas swojej budowy
My też chcemy w końcu zamieszkać na swoim i marzy nam się budowa domu. Póki co mieszkamy w bloku i zaczyna nas to już męczyć. Jakiś czas temu znaleźliśmy działkę i czytamy artykuły związane z budową domu na https://www.budogram.pl Myślę, ze na wiosnę ruszymy z budową jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli.
Oj taki dom to fajna sprawa. I jednak spore wyzwanie. Czy macie już działkę? Wiesz, taki dom drewniany ma swój klimat i fajnie jakby dobrze wpisywał się w klimat miejsca. A każdy region kraju ma inną tradycję dla takich domów. Warto o tym pomyśleć w momencie pracowania nad projektem.
Ładne są takie domki, ale nie wiem na ile praktyczne. Nie jestem też pewien czy rzeczywiście będzie to tańsza opcja.
Budowa domu nie jest łatwym zadaniem i wymaga zarówno wielu wydatków, jak dużo włożonej w to pracy.
Mamy już działkę, wybraliśmy wieś, gdzie jest niewiele zabudowań i myślę, że niewiele tam przybędzie. Mamy więc gwarancję spokoju i obcowania z natura.
Każda budowa wiąże się z wydatkiem, a biorąc pod uwagę czas powstania takiego domu to wychodzi to na naszą korzyść gdyż chcemy w jak najszybszym czasie być na swoim.
Inka jakoś nie wiązałam domów drewnianych z Mazurami. W necie poszperałam i znalazłam ciekawe inspiracje. Dzięki za podpowiedź. Na Mazurach znalazłam namiar na firmę (Natur Eko Dom), która stawia domy z bala z pokryciem dachowym ze strzechy. Muszę pokazać te ich realizacje mężowi bo uważam, że taki w swojskim klimacie by do nas najbardziej pasował.
Ciekawe, nowoczesne projekty domów znajdziecie tutaj http://ecoreadyhouse.com/pl To projekty zrobione przez doświadczonych projektantów. Spełniają one wszystkie normy i są bardzo przestronne. Warto zerknąć.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie