Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Trafiłem na taki skok ze spadochronem i zastanawiam się czy warto z takiego czegoś skorzystać. Co o tym sądzicie? Jest to warte uwagi? Z góry dzięki za wszelkie rady Smile
Planuję to zrobić w niedalekiej przyszłości Smile
Zastanawiam się nad skokiem tandemowym. Zanim jednak się zdecyduję to szukam różnych informacji i tak trafiłam na http://skokitandemowe.eu/skoki-tandemowe/ . To musi być niesamowite uczucie!
Ja bym się raczej bał, ale może by mnie ktoś wypchnął, to pewnie bym nie żałował. Big Grin
Ja już miałem okazję 2 razy skakać i powiem wam że coś niesamowitego... dużo lepsze niż jakieś bungee.
Nigdy nie skakałem i chyba nie odważyłbym się, ale kto wie? Z pewnością jest to bardzo emocjonujące.
Na Bungee się bardzo bałem i dopiero po chwili zastanowienia pomyślałem, że raz się żyje. Było bardzo fajnie, ale pewnie drugi raz też bym się bał. Big Grin
Ja bym kiedyś chciała spróbować ale chyba za bardzo się boję i nie wiem czy dam radę. Słyszałam opinie znajomych, którzy mają to już za sobą i są zachwyceni. Trochę im zazdroszczę ale nie wiem czy jestem w stanie pokonać swój strach Smile
No pewnie, ale to trochę drogi biznes ;(
dla mnie to takie male marzenie zeby skoczyc Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie