Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Problem ze zmarszczkami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Jeśli chcecie pokonać zmarszczki, polecam Wam artykuł: http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=2349
niestety ale ze zmarszczkami nie ma tak łatwo. to po prostu kwestia mimiki, wieku i genetyki. Należy oczywiście jak najwcześniej starać się zapobiegać kremami itd. masażami ale nie unikniemy tego chyba, że zaczniemy zastrzyki. Jeśli chodzi o kremy i tego typu kuracje to ja polecam zajrzeć na http://dermomedica.pl/dermokosmetyki
Zmarszczki trzeba eliminować jak najwcześniej. Wiele młodych kobiet to lekceważy, a potem muszą się borykać z naprawdę sporymi zmarszczkami. Kiedyś zastanawiałam się, jaki krem wybrać, skoro jestem młoda i moje zmarszczki są naprawdę niewielkie, ale jednak je widać. Wtedy koleżanka mi zasugerowała Amway i ich emulsję ochronną. Pytałam, dlaczego mam wybrać akurat tę firmę, skoro jest tyle innych, a wtedy podrzuciła mi ten link http://www.wprost.pl/ar/524055/Amway-Cit...leczenstwu Przyznam, że zrobiło to na mnie wrażenie, bo okazało się, że to olbrzymie przedsiębiorstwo, które bardzo dużo pomocy oferuje dzieciom, a dzieci są w moim życiu szczególnie ważne. I kupiłam tę emulsję, co było bardzo dobrym wyborem.
Ja ostatnio kupiłam mojej mamie na urodziny perfect beauty cera dojrzała i mama jest zadowolona z początkowych efektów, zobaczymy jak będzie działał dalej.Jak będzie dobrze to kupię też teściowej,a niech ma. Smile
Ale śmieszne Smile Zmarszczek nie da się pokonać. To naturalne, że się starzejemy.
Możecie zobaczyć sobie krem na zmarszczki w sklepie Eco&Well. Jest to naturalny kosmetyk z bardzo dobrym składem i wydaję mi się, że jest wart swojej ceny. A na tej stronie, w zakładce "Magazyn", możesz jeszcze przy okazji poczytać na różne, urodowe tematy.
Najbardziej skuteczne są chyba zabiegi w salonie kosmetycznym. Ale moja znajoma mówiła, że jak się kupi odpowiednie urządzenie to można część z nich wykonywać samodzielnie-
czytaj tutaj. Co o tym myślicie?
Uważam, że jeżeli można sobie pomóc to dlaczego nie? Moja mama robiła sobie 2 zabiegi odmłodzenia twarzy laserem tzw. resurfacing i muszę przyznać, że naprawdę dobrze wygląda Smile Chodzi do salonu Vici Clinic w Krakowie, bo na ich stronie internetowej pojawiają się vouchery rabatowe na zabiegi. Warto zaglądać, bo czasami można sporo zaoszczędzić. Np. aktualnie na laser ResurFX przy zakupie jednego zabiegu drugi dostaje się gratis Smile
No przydaje się zaczynają mi się zmarszczki można sobie kupić na to jakieś maści zanim zacznie się problem z tym wtedy bedziemy dłużej cieszyć się zdrową skórą.
Niektórych nie stać na dobre kremy przeciwzmarszczkowe i w ten sposób zaniedbują ten problem... Ja gdy potrzebuję czegoś do cery, to przeglądam stronę ekobieca.pl, bo tam są super zniżki. I zawsze znajdę coś na moją kieszeń.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie