Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kurtka skórzana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Lubicie ubrania ze skóry, czy wręcz przeciwnie? Osobiście bardzo lubię nosić kurtki skórzane i nawet ostatnio wypatrzyłam sobie bardzo ciekawą kurteczkę, przeglądając ofertę, jaką posiada producent odzieży skórzanej Radom . Prowadzi on w sprzedaży bardzo ciekawe zarówno pod kątem stylistycznym, jak i kolorystycznym wyroby skórzane, w tym wspomniane już przeze mnie kurtki i płaszcze, a także kamizelki. Co o nich sądzicie?
Ja też bardzo lubię takie kurtki i mam w swojej szafie klasyczną czarną ramoneskę.
Zobacz sobie kurtki Afunguard
Mają fajny wybór i też rzeczy jakościowo wydają się bardzo dobre.
Jednak jak się szuka kurtki czy też płaszcza często trzeba porządnie poszukać w internecie, bo czasami można znaleźć takie modele, których nigdzie indziej nie maSmile
Mi się najbardziej podobają skórzane ramoneski. Chociaż nie jest to zbyt dobre rozwiązanie na jesień, ponieważ są dość krótki.
Też bardzo mi się podobają takie kurtki. Teraz to jednak lepiej postawić na parkę: http://domodi.pl/kurtka-parka-zimowa. Zima daje popalić... Ja to najchętniej chodziłabym w kurtce snowboardowej.
Ja lubię skórę. Big Grin ale to tak bardziej wiosna/jesień, bo teraz na takim zimnie to ciepłą jakąś trzeba.
Skóra idealna na każdą porę roku, tyle że trzeba się nieco cieplej ubrać - ale skoory nie zdradzę NEVER! Big Grin
Mi podobają się bardzo rzeczy w tym stylu ale oczywiście pod warunkiem, że skóra nie jest prawdziwa. Ramoneska to mój hit
Ja czytałam artykuł co to jest styl grunge i dowiedziałam się, że ramoneska właśnie się do niego zalicza. Nie tylko koszule w kratę czy swetry oversize, ale też właśnie moja ulubiona kurtka Smile
W takim razie po części ubieram się też w stylu grunge Big Grin. Posiadam ramoneskę i skórzaną kurtkę.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie