Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Nowe auto - kredyt?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jaki według was wziąć kredyt na samochód? Droższy, prostszy gotówkowy czy tańszy i trudniejszy samochodowy? A może lizing?
Słuchaj, jeżeli masz wziąć kredyt na małą kwotę (np. 10 tys.) to lepiej kredyt gotówkowy. Samochód od razu jest twój i nie musisz chodzić po urzędach i zmieniać właściciela jak by to miało miejsce w przypadku leasingu. Ale jeżeli chcesz droższe auto warto wziąć kredyt samochodowy bo procent może być niższy nawet o połowę!
Kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza na aktualne oferty w BGŻ BNP PARIBAS - 3,99%
A co zrobić kiedy bank nie chce udzielić mi kredytu? Nie zapłaciłam kiedyś mandatu i teraz goni mnie BIK. Czytałam na kredyt123 rady odnośnie unikania i wydostawania się z takich sytuacji. Potem potrzebujemy kasy na gwałt i zostają nam tylko szemrane chwilówki, lepiej zabezpieczyć się wcześniej. Uczcie się na moich błędach...
Gdy jest możliwośc to najlepiej unikać kredytów.
W ogóle nigdy bym się nie zdecydował na kredyt na samochód. Wydaje mi się, że można kupić tańszy i odkładać na droższy. Poza tym nie jest to rzecz bez której nie da się żyć.
Leasing już lepiej chyba, ale też nie polecam takiego rozwiązania na auto.
Jeżeli to chodzi o leasing to chyba odpada, jeżeli to samochód dla nas samych, to chyba lepsze rozwiązanie dla firm jednak. A co do kredytu gotówkowy pewnie byłby lepszy, ale czy nie ma innego rozwiązania? Ja bym postarał się uniknąć brania kredytu.
Nie zdecydowałbym się na kredyt na samochód. Wydaje mi się, że można jeździć słabszym samochodem jak się nie ma pieniędzy, a nie udawać, że stać nas na taki samochód a w domu nie ma co jeść. Big Grin
Pamiętaj, że nowe auto to tez czasem może się popsuć więc ja sama nie wiem co się bardziej opłaca. Jakbyś jednak potrzebował nowych części czy coś to polecam ten sklep https://eport2000.pl/ ostatnio kolega tam kupował w promocji czujniki parkowania ponieważ mu padły.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie