Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Polecana farba blond
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chcę być blondynką! Aktualnie mam włosy naturalne, ale chcę je rozjaśnić. Który odcień blondu jest Wasz ulubiony? Słoneczny, popielaty?
Ja lubię bardzo jasne blondy, takie wręcz białe. Do tego krwiście czerwona szminka i wygląda to super. Lubię się wyróżniać Heart
Dokłądnie, mocno rozjaśnione włosy, podkreślone mocno usta i rzęsy, obcisłe spodnie, szpilki - to jest to co uwielbiam Smile
Też chciałabym pofarbować włosy niestety póki co nie mogę. Wykryto u mnie wszy i dopóki się ich nie pozbędę nie mogę farbować włosów. Jestem załamana tym co mnie spotkało bo zawsze miałam piękne, lsniące, długie włosy o które bardzo dbałam. Wystarczyło ze do mojej pracy przyszedł ktoś kto ma wszy i nieszczęście gotowe.
O rany, wszy???? Załamałabym się Sad
To jest najgorsze właśnie, że człowiek się stara dbać o włosy, a tu przyjdzie ktoś i Cię zarazi wszami. Mnie kiedyś małe dziecko przylepiło gumę do włosów. I wszystko na marne.
(26-10-2015 20:42)Drabur napisał(a): [ -> ]Dokłądnie, mocno rozjaśnione włosy, podkreślone mocno usta i rzęsy, obcisłe spodnie, szpilki - to jest to co uwielbiam Smile

Błagam, czy istnieje jakikolwiek człowiek, który lubi taki kicz?
Ja jestem zafascynowana blondem rumiankowy, nie wiem czy kojarzysz taki? Garnier taki ma http://www.garnier.pl/koloryzacja/piekno/kolorowi/blond Zdecydowanie nie wygląda tandetnie, jest ciepły, przyjemny dla oka. I bardzo łatwo się go nakłada.
Powiem Wam, że jak używałam farb drogeryjnych to zawsze miałam z nimi problem. Z reguły włosy albo wychodziły rude albo żółte. Od czasu kiedy przerzuciłam się na fryzjerską farbę http://www.sklep.silog.pl/blumin-urban-z...,6842,6280 to efekt jest dokładnie taki, jakiego się spodziewałam Smile Piękny naturalny blond Smile
Na blond się lepiej nie farbować.
Stron: 1 2
Przekierowanie