Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wasz telefon.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Jakie macie telefony ? A jakie chcielibyście mieć ? Kochacie go ? A może rzucacie nim wszędzie gdzie popadnie ;>.

Ja mam moją różową Nokię C3 kocham ją bardzo na razie nie planuję zmienić.
Obecnie korzystam z samsunga galaxy mini i muszę powiedzieć że jestem naprawdę bardzo zadowolony Smile
(07-06-2012 00:46)mozig napisał(a): [ -> ]samsunga galaxy mini i muszę powiedzieć że jestem naprawdę bardzo zadowolony Smile
muszę to pokazać mojemu chłopakowi ! On ma ten telefon i tylko narzeka Big Grin.
Nokia Lumia 610 Jestem bardzo zadowolony Wink
Posiadam LG KP501 Cookie ze zmienionym i zmiksowanym softem [elementy złączone z dwóch różnych softów Wink], jestem zadowolony chociaż często zamula - kiedyś służył mi tylko do słuchania muzyki, aktualnie mp4 go wyręcza dlatego częściej dzwonię i piszę niż kiedyś ;D Klawiatura ekranowa nie jest taka zła, wystarczy przyzwyczaić palce do trafiania w dane miejsce ;D
LG EGO T-500 Smile, http://piloty.wroclaw.pl na razie się sprawdza.. ;>
Samsung galaxy s II. Jak do tej pory nie narzekam. Przekonałam się do Androida Wink
Ja posiadam SE Neo V i w sumie muszę powiedzieć, że telefonik dobry i niezawodny choć mam go od niedawna Wink
Sony Ericson k530i ^ ^
Xperia X8. (: Bardzo dobry telefon. Przeżywa upadki z dużych wysokości. Polecam. ^^
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie