Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kurtki skórzane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie jest wasze zdaniem na temat skórzanych kurtek? Są nadal w modzie czy już nie bardzo. Zastanawiam sie czy sprowadzić je do naszego sklepu i sprzedawać. Zauważyłam, ze producent odzieży skórzanej Radom ma takie kurtki w wysokiej jakości a cena jest przystępna. Tylko czy będzie na to popyt.
Wydaje mi się, że są w modzie kurtki i żakiety skórzane.
Mysle, że ciągle są w modzie Smile
Myślę, że takie kurtki nigdy nie wyjdą z mody.
Jakie są modne pokazuje internet i sklepy. Jaką kupić na kolejny sezon kurtkę wiosenną damską Cool Czy jest skórzana garderoba?
(24-11-2015 12:15)kalka napisał(a): [ -> ]Myślę, że takie kurtki nigdy nie wyjdą z mody.

Też mi się tak wydaję. Zresztą widać to na przestrzeni lat.
Nie noszę skóry. W obecnych czasach robią tak dobrą eko skórę, że nie widzę potrzeby, żeby kupować normalną skórę.
Też tak uważam i sama decyduję się na ekoskórę. Nie robi to dla mnie większej różnicy.
Ja tam wolę jednak zwykłe kurteczki. Duży wybór ich widziałam na: http://byinsomnia.com/kategoria/plaszcze...artha-coat . Myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś fajnego. Mają tam różne kroje, kolory a do tego fajne ceny za jakość idealną.
Mi się nie podobają produkty z tego sklepu. Wolę bardziej kobiece.
Stron: 1 2
Przekierowanie