Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaki zegarek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Szukam stylowego zegarka, jednak na nic nie mogę trafić. No jest jeden sklep gdzie można kupić zegarek ale pierwszy raz natrafiłam na ten sklep i zastanawiam się czy warto tam kupić. Wygląda bardzo dobrze, mają dużo certyfikatów i rzetelną firmę. Czy ktoś może mi doradzić, albo polecić?
Nie kojarzę w sumie, jakie zegarki robi ta firma. Ja mam zegarek z Calvina Kleina i jestem zniego bardzo zadowolona.
Widziałam parę razy zegarki z gino rossi, niestety mało który mi się podoba. Ja jestem zadowolona z mojego obecnego zegarka z Lorus.
Ja mam z Gino Rossi już od kilku lat i mi dobrze chodzi.
No ale Gino Rossi to bardzo znana marka i wydaje się, że na pewno jak się kupi zegarek z tej firmy to się nie zawiedzie przez wiele lat.
Z drugiej strony Gino Rossi nie specjalizuje się z zegarkach tylko w galanterii.
Jeśli chcesz to kup. Rozumiem, że ma być on dla ciebie a nie jako prezent? Ja chciałam kupić mamie zegarek na urodziny ale z niższej półki. Dowiedziała się jednak o moim pomyśle i powiedziała, że jak mam już jej coś kupić to ona chciałaby dostać pędzle do makijażu Nanshy kliknij tutaj http://puderek.com.pl/67_nanshy Teraz nie wiem czy mam ją posłuchać i kupić to co chce, ewentualnie dokupić jakieś kosmetyki do tych pędzli czy kupić jednak ten zegarek. Jak radzicie?
Jak chcesz go dla siebie to chyba wiesz jaki masz styl i co Ci się podoba Smile Kupując dla siebie to nie pytaj o rady. Mnie się osobiście podobają zegarki marki Tissot jak tu http://www.zegarek.net/zegarki/tissot/index.html, ale to trochę inny styl niż gino rossi i nie wiem czy by Cię przekonało.
(27-10-2015 12:36)kalka napisał(a): [ -> ]Z drugiej strony Gino Rossi nie specjalizuje się z zegarkach tylko w galanterii.

Tylko, że podobno są dwie firmy Gino Rossi: jedna zajmuje się galanterią, a druga zegarkami i żadna z nich nie ma nic wspólnego z drugą.
Według mnie godne polecenia są zegarki męskie adidas bo pasują własciwie do każdej stylizacji. Można powiedzieć, że są uniwersalne Smile Ogólnie mnie zegarki adidas bardzo się podobają .
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie