Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Portal randkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam! Mam dziś do Was pytanie, ponieważ w dzisiejszych czasach wiele ludzi poznaje się w Internecie. Czy Wy również poznaliście kogoś przez Internet, a teraz tworzycie szczęśliwy związek? Mojej przyjaciółce udało się coś takiego dzięki temu portalowi http://randki7.pl . Jest bardzo szczęśliwa ze swoim partnerem. Wydaje mi się, że takich dobry portali w sieci jest jeszcze więcej. Czy wierzycie w miłość przez Internet, a także jak mogłabym Was poprosić opinię na temat tego portalu, ponieważ moja siostra nie wierzy, że to jest dobry portal i boi się tam kogoś spotkać. Pozdrawiam
Jeszcze z niczego takiego nie korzystałem, ale myślę, że może kiedyś przyjdzie taki dzień, że będzie warto to sprawdzić.
ja się trzymam z dala od portali randkowych
Ja kiedyś korzystałam z Tindera. To aplikacja na smarfony. Szczerze mówiąc, bardzo szybko pojęłam, że to nie dla mnie. Traktowałam Tindera jak zabawkę. Osobiście preferuję tradycyjny model relacji i poznawania innych. Myślę, że Internet w tej sferze narobił akurat wiele złego.
Ja jestem zdania, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest poznać kogoś w realu dlatego portale internetowe bardzo mogą pomóć. Znam wiele par które poznały się przez internet i są po ślubie Smile
Jeśli kogoś szukasz to looknij na https://www.mydwoje.pl/jaki-serwis-randkowy Ja od kilku dni czatuję z pewnym facetem i niedługo mamy się spotkać Smile nie wiem czy coś z tego będzie ale cieszę się na samo wyjście z domu.
A mi się zdaje, że te portale to nic nie warte są. Jestem chyba tradycjonalista i wole umawiać się normalnie, spotykać normalnie. A nie budować jakieś sztuczne relacje..
ja wżyciu nie zdecydowałabym się na taki krok, nie wiem chyba musiałabym być zdesperowana.
ja mam ograniczone zaufanie do takich portali, z natury im nie ufam
To jest głupota takie portale randkowe nie warto Tongue
Jeszcze nie miałem okazji korzystać z takiego portalu, ale wszystko przede mnąSmile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie