Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: rodzeństwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
macie rodzeństwo ? Smile jak tak to jakie macie z nimi relacje ? Tongue

ja mam brata(27) i siostra(29)Smile z bratem jest zayebiście Tongue ale z siostra to się tylko ciśniemy : /
Mam brata(25l.) nie za często go widuję bo wolał zostać w Polsce ;d ale kochamy się z całego serduszka i w sierpniu do mnie przylatuje <3.
Brata, 13 lat starszy ode mnie, mieszkający w Dublinie tak jak Zepsuta : D
widzę, że bracia góra Big Grin
Siostra 10 lat starsza, dogadujemy się dobrze, mamy podobne charaktery i zawsze wiem, że mogę na nią liczyć - tak naprawdę to o moich problemach wie właściwie tylko ona ;P
Jestem jedynakiem aczkolwiek mam siostrę i brata. Siostra jest szkocka i ma problem z płcią, ma na imię Johnnie nazwisko Walker po mężu. Mam też przybranego brata z ameryki. Jack Daniels.
Ja posiadam młodszą siostrę(13l.). I jak to rodzeństwo czasem się, kłócimy. Czuję się za nią odpowiedzialna i staram się jej uświadomić niektóre ważne sprawy.
no ja tez mam 13letnia siostra ;/ i w sumie ;d kloca sie z nia na okraglo, mimo to kazdy kto sie do niej zblizy i ja skrzywdzi ma z buta Big Grin wiec to znaczy ze sie troszcze mam nadzieje ^^
bardzo się troszczysz Big Grin
Siostra 3 lata starsza, czyli w tym roku ma 18nastkę, a brat 13 lat starszy, czyli 28 lat już :>

Z bratem relacje ujdą, wyprowadził sie widuję go rzadko.. z siostrą.. no bywało lepiej, odkąd wróciła znów do tego samego chłopaka inaczej sie zachowuje i bardziej wkurzajaca jest i zachowuje sie jakby nie wiadomo kim była.. Chce ktoś się wymienić? Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie