Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Facebook
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy naprawdę go kochamy ?
Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez Facebooka, jestem naprawdę uzależniona ! Nie no bez przesady ale jestem tam bardzo często. A jak z wami ? Często dodajecie jakieś statusy ? Zdjęcia ? Filmy ? A może śledzicie znajomych ? Smile
Facebook- Proszę Cię nie lubię nie przepadam. mam konto ale bardzo rzadko odwiedzam, jak lodówka można ciągle zaglądać chociaż wiadomo że nic tam nie ma Wink. Osobiście fb ma bardzo dobre kontakty ze środowiskiem hakerskim co się im bardzo ceni bo z tą siłą trzeba iść na kompromisy. Współpracują z np. takim hakerem jak geohot który shackował ps Big Grin
Facebook.. W moim wypadku to kilka minut dziennie i mi to wystarcza. https://www.facebook.com/ogloszenia.turystyczne zastanawiam się od dawna co można robić cały dzien na fb???!!!^^
Facebook jest dla mnie najważniejszą rzeczą do kontaktu z innymi (nie jest kontrolowany przez Polską policje co zostało potwierdzone) Przede wszystkim facebook p[rzydaje sie do organizacji melanży Big Grin
Wchodzę codziennie, ale nie robię z facebooka pamiętnika jak większość moich znajomych... O.o
Niektórzy są na tyle uzależnieni, że opisują każdą swoją chwile na fb, czy jedzą obiad, wychodzą z psem, a nawet dłubią w nosie..
Są ludzie i parapety. Niektórzy moi znajomi dodają zdjęcia swojego obiadu Big Grin.
No to piąteczka! Widzę, że nie tylko ja posiadam takich znajomych xD
A moi dodają zdjęcia naszych pikników pod Tesco i facebooka potrzebuje tylko po to Big Grin
(08-06-2012 13:04)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Wchodzę codziennie, ale nie robię z facebooka pamiętnika jak większość moich znajomych... O.o
Niektórzy są na tyle uzależnieni, że opisują każdą swoją chwile na fb, czy jedzą obiad, wychodzą z psem, a nawet dłubią w nosie..

Takie zachowanie to głupota Big Grin Ja głównie na fejsie gadamBig Grin
(09-06-2012 00:55)Misterio napisał(a): [ -> ]
(08-06-2012 13:04)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Wchodzę codziennie, ale nie robię z facebooka pamiętnika jak większość moich znajomych... O.o
Niektórzy są na tyle uzależnieni, że opisują każdą swoją chwile na fb, czy jedzą obiad, wychodzą z psem, a nawet dłubią w nosie..

Takie zachowanie to głupota Big Grin Ja głównie na fejsie gadamBig Grin
Oczywiście, ale nic na to nie poradzisz, niektórzy po prostu lubią chwalić się swoim życiem towarzyskim, by udowodnić jacy to oni nie są COOL!
Stron: 1 2 3
Przekierowanie