Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Everest
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Wczoraj byłem na filmie Everest, który został oparty na prawdziwych wydarzeniach. W 100% mogę Wam polecić, jest naprawdę dobry i opowiada niesamowity dramat ludzi, którzy wtedy schodzili z tej góry.
JA nie byłem w kinie ale obejrzałem Everest na http://www.ultramovie.pl/ogladaj-online/everest-2015/ Super jakość! Film z polskim lektorem, polecam.
Szukałam stron z darmowymi filmami i myślałam, że to ściema. A tu faktycznie na tej stronie można całkiem za darmo obejrzeć najnowsze filmy Smile
Oglądałem, nawet w kinie byłem i jakoś na mnie wrażenia zbytnio nie zrobił Smile Są znacznie lepsze filmy o takiej tematyce.
Byłam na nim w kinie Smile Film ekstra Wink
A widzieliście już może Zjawę? Opłaca się na ten film iśc do kina, czy jednak lepiej nie wydawać pieniędzy i obejrzeć w domu?
Zjawy ciągle nie widziałam, ale Everest był dobry. Niestety ja uważam zachowanie głównego bohatera za totalną głupotę, więc strasznie mnie zdenerwował ten film.
Przekierowanie