Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gracie w totolotka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witajcie moi mili! Moje pytanie dzisiejsze jest taki, czy gracie jeszcze w totolotka ? Bo ja ogólnie bardzo lubię sobie czasami wysłać jakiś kupon i później emocjonować się nim. Kilka razy mi się udało wygrać, a nawet raz było blisko 350 zł. Teraz się fajnie gra, bo strona https://elotek.pl umożliwa tworzenie kuponów bez wychodzenia z domu. To jak to jest z Waszą grą w Lotka? Bawicie się jeszcze w to? Pozdrawiam Wink
Jak tylko wiem, że jest jakaś większa kumulacja to zawsze kupuje Big Grin
Oczywiście, że gramy! Ale cóż to za gra? Sad Maksymalnie trójkę udało mi się trafić
No ja też nie mam szczęścia, ale być może kiedyś się to wszystko odwróci i wtedy będziemy bardzo bardzo szczęśliwi Smile Kto nie wierzy, ten nie wygrywa
Mnie się jeszcze nie udało, ale nie gram jakoś systematycznie.
Siemka, ja grywam systematycznie w Lotto, jak i w inne gry własnie powiązane z lotto, typu multilotek itp. Lubię również zagrać u bukmachera Big Grin
Grałem niegdyś w Totolotka. Mój rekord to trójka i 22 zł Smile
Ostatnio zagrałam, ale nie udało mi się wygrać. Będę próbowała dalej Smile
dla mnie lotto to lipa, pachnie mi to przekretem. wiec-nie gram. choc kiedys sie zdarzało..
ja nie gram, dla mnie to strata kasy
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie