Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Urodziny w knajpce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak myslicie? Czy przyjecie urodzinowe w orientalnej, krakowskiej restauracji Mekong to dobry pomysł?
Gusta są różne. Mnie by się podobało.
Mi również by się podobało, więc chyba warto jest coś takiego zorganizować Wink
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Przede wszystkim nie będzie trzeba potem sprzątaćSmile
I nie trzeba będzie przygotowywać jedzenia Wink
coraz częściej jednak organizuje się urodziny w restauracjach czy klubach, to się stało ostatnio modne
Ja właśnie zastanawiam się nad zorganizowaniem urodzin dla córki. Początkowo chciałam wynająć salę w restauracji ale pogoda dopisuje i chyba zorganizujemy przyjęcie w ogrodzie/domu. Trafiłam na http://dmuchancesilesia.pl/ i namawiam męża na wynajęcie jakiegoś dmuchanego zamku albo statku dla dzieciaków. Co o tym myslicie?
Coraz powszechniejsze jest to, że wynajmuje się animatorów, którzy profesjonalnie poprowadzą urodziny. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie i sposób na to, aby podczas imprezy urodzinowej nikt się nie nudził. Jak wyglądają tego typu animacje zobaczycie na tej stronie
Jeśli wiesz, że Twoim gościom spodoba się taki klimat i menu to jak najbardziej. Nie jestem zwolenniczką domówek urodzinowych, bo strasznie z nimi dużo roboty. Najpierw gotowanie, potem obsługiwanie i sprzątanie. Tym sposobem solenizantka zamiast odpocząć jest przemęczona.
Przekierowanie