Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ciąża
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Kiedy byłyście w ciąży po jakim czasie się zorientowałyście? ja obecnie czekam na to aby zrobić sobie teścik. trochę się obawiam bo wiele czytałam artykułów o tym jakie są częste objawy ciąży , boję się jak sobie z tym wszystkim poradzę gdyby coś...
Jak spóźnia się okres, warto zrobić test.
U mnie właśnie brak @ był oznaką ciąży. Poza tym nie miałam żadnych objawów. Dopiero teraz w 30 tc przyszły mdłości i nietrzymanie moczu. Zaopatrzyłam sie już w podpaski i czekam aż mdłości mi przejdą. Chciałam kupić jakieś leki na nie ale lekarz odradził. Przede mną ostatnia prosta więc dam radę - nie mam wyjścia ;P
Niestety taki test nie zawsze daje dobry wynik. Sama taki test wykonałam i wyszedł negatywny, ale mój narzeczony nalegał żebym poszła do ginekologa w http://go4healthtravel.com/ i okazało się, że jednak jestem w ciąży.
Nalepiej zrobić test z krwi, czy podwyższony jest Beta HCG. Takie testy robia w każdym laboratorium, koszt to około 30-40 zł.
Słuchajcie, mam taki problem. Poznałam bardzo fajnego chłopaka na www.piekneibogaci.pl. Spotykaliśmy się dość intensywnie i zaliczyliśmy wpadkę. Teraz tez się spotykamy ale rzadziej. Licze na to że to coś poważnego...ale jeśli nie?? jeśli mnie zostawi w tym samą?? Mam go ścigać o chajs?... właściwie po co gdybam przecież jest spoko. chyba tylko nie jestem gotowa na dzieciaka.... niewiem co robić. PomocyExclamation
Nie masz sie co bać. Dbaj o siebie i tyle w razie wątpliwości idź do lekarza on Ci wszytsko wytłumaczy. Kup sobie na zapas witaminy , minerały leki na zaparcia typu dicopeg bo to taka podstawa w okresie błogosławionym.
o ja bardzo szybko i w pierwszej i w drugiej Smile jakiś 2-3 tydzień ciąży ale ja to jestem nastawiona na cel i po prostu muszę wszystko wiedzieć Smile
A co do tych dolegliwości o których piszecie to niestety ale na nietrzymanie moczu ćwiczenia mogą tylko pomóc i powiem wam że są bardzo skuteczne Smile Wystarczy poczytać o ćwiczeniach kegla w ciąży
Test jest wiarygodny po 2-3 tygodniach.
No niestety. Dlatego warto do razu też się umówić do lekarza.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie