Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy adoptować psa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Hej Smile Czy Waszym zdaniem adopcja psa to dobry sposób? Tutaj jest serwis typu "oddam psa". Myślicie, że to jest lepsze wyjście niż brać z hodowli?
Oczywiście, że adoptować! To piękny gest!
Jeżeli masz taką okazję, to pewnie że brać. Psy są bardzo dobrymi zwierzętami.
Trzeba pomagać zwierzętom. Mam nadzieję, że adoptowałeś tego psa.
Adoptowanie jakiegoś zwierzęcia, to naprawdę bardzo miły gest. Czasami widzimy jak w te schroniska są przepełnione, więc warto się wtedy zastanowić nad adopcją.
Adoptowane zwierzęta są bardzo wdzięczne i pokazuja to na każdym kroku Smile Wiem bo sama przygarnęłam jakiś czas temu psa. Należy jednak pamiętać, ze pies to nie zabawka i trzeba odpowiednio o niego dbać. Z pewnością przyda się legowisko, majtki na cieczkę cociażby takie jka tu http://allezoo.com.pl/563-majtki-na-cieczke jakieś ubranko na chłodne dni jeśli psiak nie ma grubej sierści, smycz, miska i jakieś zabawki. Dla mnie pies to członek rodziny i tak też go traktuję.
Sama też adoptowałam suczkę w ubiegłym roku i jest to najwspanialszy pies na świecieSmile)
Pewnie że tak , bardzo dobre rozwiązanie, taki psiak od razu się do nas przywiąże za to co dal niego zrobilismy, ja tez planuję tak zrobić.
Sama adoptowałam kota, który ma problemy i może jeść jedynie karma dla kota z alergią Smile Jest jednak kochany i wdzięczny, że znalazł opiekunów Smile
Ja również adoptowałem psa dwa lata temu i uważam że podjąłem najlepszą decyzję jaką mogłem podjąć Smile Psiak chodzi cały czas za mną jest moim cieniem co mi w ogóle nie przeszkadza. Rasowce zawsze znajdą dom a takie psiaki ze schroniska mało kiedy więc i ja uważam że to bardzo dobry pomysł aby adoptować psa ze schroniska Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie