Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kolejka drewniana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kolejki gwarantują wiele godzin zabawy. Wciągają zarówno najmłodszych jak i dorosłych. Na platformach można odgrywać różne scenariusze co pozytywnie wpływa na wyobraźnię dziecka i jego motorykę.

Zobaczcie jakie świetne kolejki można teraz dostać w sklepach:
[Obrazek: kolejka%20stolik.jpg]
Źródło: kolejka drewniana sklep Maxi Zabawa
Bardzo fajny pomysł dla dziecka na prezent na gwiazdkę muszę się powaznie nad nim zastanawić , podejrzewam że tak szybko się nie znudzi, a i strasi mogą się pobawić he he.
Świetna ta kolejka! Też jestem ciekawa ile kosztuje.
Fajnie to wyglada dobrze sie prezentuje ale raczej nie dla dziecka bo dzieciak nie bardzo moze sie takimi delikatnymi rzeczami bawic
Kupiłem podobny zestaw dzieciom. 10 minut się bawiły. :/ Elektryczna kolejka! To jest to.
(24-08-2015 14:52)Vingerools napisał(a): [ -> ]Bardzo fajny pomysł dla dziecka na prezent na gwiazdkę muszę się powaznie nad nim zastanawić , podejrzewam że tak szybko się nie znudzi, a i strasi mogą się pobawić he he.

Sam bym się pobawił. Smile Myślałem, że z takich zabawek już wyrosłem.
Bardzo fajny pomysł na prezent.
Dla starszych dzieci można tez kupić takie prezenty DIY. Np to http://www.ecoflores.eu/pl/c/Formy-i-for...o-mydel/62
Takie foremki na pewno spodobają się wszystkim dziewczynkom, jak dokupicie pozostałe akcesoria będzie mogła stworzyć swoje mydełka i przy tym świetnie się bawićSmile
Fajna sprawa z tą kolejką Smile
Fajna sprawa takie kolejki jak kogoś to cieszy. Ja miałem okazję na żywo widzieć całą kolekcję gromadzoną przez dobrych kilka lat u znajomego na strychu. Smile Całe mini miasteczko, świetna sprawa.
Pociągi czy też kolejki różnego rodzaju są jednymi z najbardziej lubianych zabawek. Bądź co bądź moja córeczka dostała duży zestaw z torami w ubiegłym roku, więc w tym szukając pomysłu na prezent mikołajkowy, stwierdziłam, że postawię na listymikolaja . Tak konkretnie mam na myśli video od tej ukochanej przez dzieci postaci, które zawiera powitanie wraz z imieniem dziecka i fajną prezentację, w której znajdą się m.in. zdjęcia dziecka. Co sądzicie o takim pomyśle?
Stron: 1 2
Przekierowanie