Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie robicie zakupy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Często robicie zakupy przez internet, bo do mnie ostatnio dotarło, że ja już nie chodzę na zakupy do galerii czy centrum. Wszystko zamawiam internetowo. Co prawda jak każda kobieta najbardziej lubię zakupy w sklepach z odzieżą damską ale tu raczej wyjątkiem nie jestem. Wczoraj zamówiłam piękną rozkloszowaną spódnicę na rozpoczęcie roku szkolnego http://www.krolowa-shoppingu.pl/spodnicz...wana-id-58 i to za niecałe 70 zł, już nie mogę się doczekać kiedy przyślą.
Najczęściej w sieci, bo tu mi najwygodniej.
ja szczerze mówiąc tak samo... szczególnie teraz jak mam dwójkę maluchów na głowie Smile jestem z nimi sama w domu całe dnie więc nie mam ochoty biegać po sklepach bo z małych zakupów robią się siaty Smile jeśli chodzi o sklepy z rzeczami dla dzieci to zazwyczaj tu sobie zamawiam, nawet i ostatnio BabyMeble - krzesełka do karmienia , bardzo fajne i cenowo naprawdę super Smile
Faktycznie wygodne zakupy są w sieci. Ostatnio jak szukałem lodówki,to skorzystałem ze stronki electro.pl I co ważne o transport nie musiałem się martwić.
Ja też myślę, że zakupy w sieci są bardzo wygodną opcją i chętnie z nich korzystam, jeżeli tylko potrzebuję czegoś konkretnego.
Ja tak samo. W zasadzie teraz i tak mam niewiele czasu, by chodzić po sklepach stacjonarnych.
Wiadomo, że w necie. Lubię SuperSklep.pl, bo to sklep z butami, ciuchami i akcesoriami dla skate'ów oraz osób związanych z HipHop. Mają w ofercie m. in. marki: Etnies, Nike, Supra, Burton oraz Converse. Aktualnie mają promocję : http://supersklep.pl/back-to-school
Spożywcze produkty kupuję zasadniczo w sklepach tradycyjnych. Choć zdarzało mi się już zamawiać coś w internecie.
Ja także po spożywcze wolę iść do sklepów stacjonarnych. Przynajmniej mam gwarancję świeżości.
Ja przymierzam się do zakupów w tesco online, bo to dość wygodna opcja, jeżeli nie mamy samochodu i musimy nieść do domu kilka toreb z produktami spożywczymi.
Przekierowanie