Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: elektronika z USA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś już korzystał z serwisu USBOX? Mam na oku trochę fajnych przedmiotów, których jakoś w naszych sklepach nie widać i tak się zastanawiam, na ile ta platforma rzeczywiście ułatwia zakupy w Stanach. Jeszcze nikt z mojego otoczenia nie kupował niczego z pomocą USBOX, ale może rzeczywiście warto...
No właśnie ja i moi znajomi boimy się, że tak powiem kupować na zagranicznych serwisach aukcyjnych. Jednak jak kupisz z allegro, to znajdziesz tę firmę, dogadasz się itd. A tam już nic nie zrobisz.
(25-08-2015 13:29)wesol87 napisał(a): [ -> ]No właśnie ja i moi znajomi boimy się, że tak powiem kupować na zagranicznych serwisach aukcyjnych. Jednak jak kupisz z allegro, to znajdziesz tę firmę, dogadasz się itd. A tam już nic nie zrobisz.

Ok, ale za pośrednictwem tej platformy nie musisz kupować tylko z ebaya czy podobnych serwisów. Możesz zamówić z normalnego sklepu internetowego w Stanach i tacy pośrednicy jak wspomniana wyżej firma załatwiają za ciebie wszystkie procedury celne. A oszukać cię mogą i na polskim allegro.
Ja już co najmniej 3 razy korzystałam z oferty USBOX, ponieważ często zamawiam zakupy z USA. Cenię sobie przede wszystkim tamtejsze kosmetyki i odzież. W porównaniu do polskich odpowiedników, są dużo lepsze jakościowo, a jest to dla mnie niezmiernie istotne. Poza tym przy kupowaniu za pośrednictwem tego serwisu, mamy gwarancję, że towar szybko do nas dotrze- transport lotniczy. W razie wątpliwości, zawsze można zapytać konsultanta online i udzieli wyczerpującej odpowiedzi.
Nie znałem wcześniej, ale wydaje się ciekawa opcja. Muszę się dokładnie z tym zapoznać.
Ja nie korzystałem, ale oferta wygląda na bardzo solidną. Smile
Interesujecie się elektroniką? Według mnie, to bardzo ciekawe hobby. Mój brat potrafi spędzać godziny z lutownicą, ale tworzy bardzo ciekawe rzeczy. Ostatnio zamawiałem mu kondensatory MLCC SMD 0603 do jakiegoś nowego projektu.
Nie interesowałem się tym nigdy aż tak bardzo.
Przekierowanie