Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kłucie w brzuchu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Moim zdaniem na te objawy najlepszy będzie sylimarol. Bardzo dobrze działa na wątrobę i nie jest drogi. Co więcej na https://ktomalek.pl/sylimarol-70mg-ulotk...ub-4348201 możesz sprawdzić, w której aptece znajdziesz te tabletki najbliżej siebie. Fajna opcja.
To może mieć różne podłoża. Ja ostatnio miałam problem z sesją i stresem, który niesie masa nauki zaliczeń i egzaminów. Kupiłam w aptece preparat sesja - https://www.aptekagemini.pl/sesja-50-tabletek.html. Zdecydowanie pomaga się skupić i mi akurat problem bólu brzucha rozwiązały akurat one, powodem był pewnie stres.
Może warto zdecydować się na w takiej sytuacji na endoskopię? Trzeba bowiem przede wszystkim znaleźć przyczynę, żeby móc rozpocząć skuteczne leczenie. Tutaj https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/.../warszawa/ jest namiar na gabinety w Warszawie, które wykonują tego typu badanie. Warto sobie tam zerknąć. Jest tam wskazane jaki jest termin oczekiwania na wizytę.
Jak mnie zaczynało coś kłuć w brzuchu to niestety ale wiedziałam, że zbliża się wzdęcie. Dość często w ostatnim czasie to mnie spotykało dlatego zdecydowałam się na kurację wyrobem Intesta. I w końcu od kilku dni mogę odetchnąć i nie martwić się zbliżającymi się świętami i tymi wszystkimi pysznościami
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie