Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Te dni...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Każda z nas pewnie już wie o co chodzi. Tak comiesięczna męczarnia. Czy okres was męczy ? Czy jest bardzo bolesny ? W tym temacie wszystko na temat okresu, wasze obawy że coś jest nie tak. Oraz w czasie okresu możecie wyrazić się tutaj jak bardzo go nienawidzicie.
nienawidzę okresu. czuje się wtedy jakbym chodziła w pampersie. nie odczuwam bólów menstruacyjnych ale i tak nienawidzę okresu. -,-
(07-06-2012 13:47)zajarana_czekolada napisał(a): [ -> ]czuje się wtedy jakbym chodziła w pampersie.
właśnie dlatego tampony (przynajmniej dla mnie) są lepsze Big Grin.
Jakoś nigdy mnie nic nie boli, nie jestem osłabiona. Nic nadzwyczajnego Big Grin
Jedyna wada tego, że nie można się przemęczać fizycznie :<
Nienawidze tej meczarni. Zawsze trafia w nieoczekiwanym momencie. A najgorsze jest to ze mnie nic nie boli, a pozniej. Argh.
Moj brzuch rozwala. Mam taki ból ze ciezko jest chodzic ;/
A tabletki nic nie pomoga
Mnie nic nie boli, czuje kilka dni wcześniej, że się niestety! zbliża...
Ale wolałabym odczuwać ból, bo nic nie boli, ale jestem wściekła na cały świat... jedno złe posuniecie, a ja już zabijam.. Okropność!
ja odczuwam ból piersi, kiedyś miałam problemy z jajnikami i teraz odczuwam każdy okres płacząc na wc.
Czeję się jak w pieluchach ! Nienawidzę tego !!!!!
I wogule nic mnie nie boli ale mama nie pozwala mi nasić tamponów -.-
A ja tam tamponow nie moge nosic .
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie