Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Styl :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ej ej Big Grin Siemanko ^.^ Problem znów ... Chodzi o ciuchy Smile chce się pokazać ludziom z jak najlepszej strony Shy Chce fajnie wyglądać , kupić nowe ciuchy . Może dlatego że dojrzewam i zastanawiam się czy to będzie miało wgl jakiś sens . ? No bo po co mi jakieś wyjeb**e łachy , nie wiem czemu ale coś mnie ciągnie do tych ,, Nowych . Modnych '' Ale intuicja mówi że nic mi to nie da Big Grin Liczę na rady czy kupić , czy nie Big Grin Czy się przejmować wgl Big Grin

Czekam . Big Grin : )
Kurde no widzisz styl to jest roznie z nim Big Grin

Po 1, Pokaz nam swoje zdjecie, w tedy bd mogli stwierdzic co ci pasuje
po 2, powiedz ile masz lat, inni pewnie moze wiedza ale ja sie nie orientuje Big Grin nowy jestem ;p no a od wieku zalezy tez styl Big Grin
po 3, komu chcesz sie spodobac Big Grin? chociaz w sumie widzac zdjecie tej twojej wybranki w innym temacie to moge juz mniej wiecej stwierdzic ^^, ale mimo to powiedz, bo to tez zalezy Big Grin myslisz ze mi robi ze jakiejs blacharze nie podoba mi sie moj stylBig Grin? ja sie ciesze ze podobam sie tym co mam Big Grin

w sumie to wszystko co chce ci powiedziec. ja ci powiem na co ja sie nastawiam, na taką elegancje Smile) wiesz oczywiscie nie garnitur, ale i koszula jesli mozesz to zaloz, oczywisci jakas taka "spoko" zadna biala zapieta na ostatni guzik xD zadne workowate ciuchy, staram sie ubierac schludnie Big Grin podkreslac to co mam najlepsze Big Grin ja np uwazam ze mam za grube uda wiec nie ubieram niczego obcislego na gore ^^ no nic, odp mi na te pytania to postaram ci sie pomoc, a uwierz, jestem 3 lata z jedna dziewczyna i nauczylem sie BARDZO duzo o stylu ... nawet tego nie chcac xD
1 . Big Grin Też jestem nowy i przypał z tym zdjęciem : D Ale może za parę dni Smile

2. No 16 będę miał 12 lipca Big Grin
3. No właśnie jej i ludziom wokół . Big Grin ^.^

Ubieranie schludnie Big Grin Zawsze się tak ubierał jakaś koszula , jeansy ale też czasami , dres , krótkie spodenki Big Grin Jak to Chłopak :> Bardzo dziękuje za rady Big Grin

Ubieram*
ubierz się jak chcesz tylko nie rób z siebie pedałka w rureczkach i vansach z deskorolką i długą grzyweczką-BO TO JEST NAJGORSZE
zgadzam sie z slashem Big Grin sluchaj sie jejBig Grin chyba ze chcesz sie podobac 13 latkom Big Grin to looz XD

zadne rurki Tongue
ch*j tam Big Grin ja czekam na zdjecie xD
(14-06-2012 01:10)slash napisał(a): [ -> ]ubierz się jak chcesz tylko nie rób z siebie pedałka w rureczkach i vansach z deskorolką i długą grzyweczką-BO TO JEST NAJGORSZE

Dokładnie szczególnie jak nie chcesz być poobijany, bo jak widzę kogoś takiego to mnie ręce aż swędzą żeby mu przyj....
Zgadzam się z opiniami wyżej nie rób z Siebie "pedałka" bo to tylko pogorszy Tongue Ale ubieraj się wygodnie przede wszystkim, i sam musisz określić w jakim kierunku będziesz się ubierać Tongue
Przenoszę do działu ''maj stajl'' Smile
ubieraj się wygodnie i tak żeby Tobie pasowało Smile i jak to piszą wyżej, nie rób z siebie pedała ! Tongue
Hmm widzisz każdy kreuje swój styl zależnie od upodobań np. ja preferuje dresy ;] lecz jeśli jesteś sportowcem to sportowe dresy i ubiór jeśli rasta to głównie na zielono wiesz o co chodzi nie ?;p
Stron: 1 2 3
Przekierowanie