Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: SZAFA SLESZA :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
moja szafa to w większości rzeczy z rockmetalshop.pl
+zara,bershka,h&m,new look,ASOS
staram się ubierać jak dziewczyna i nie chodzę w jakiś dresach,męskich koszulkach w rozmiarze XXXXXXL i fullcapie Big Grin
w mojej szafie to w większości czarny,szary i czerwony góruje,ale lubię też jakieś jasne pastelowe kolory,nienawidzę wszystkiego co jest oczojebne że tak powiem xd
czasami sama przerabiam ubrania i z jakiejś zwykłej koszulki,czy krótkich spodni umiem stworzyć cudo,wystarczy trochę wyobraźni Big Grin
z butów to preferuje glany i trampki,ale mam też kilka par szpilek,bo kocham sukienki i tylko to mi do nich pasuje Big Grin
ogólnie to JESTĘ ROKMENĘ i tak też oceniam mój styl Big Grin
ROKMENĘ NA 100% XD
Nie no zawsze spoko byle by nie przesadzać, bo co za dużo to nie zdrowo ; o
(13-06-2012 22:36)slash napisał(a): [ -> ]czasami sama przerabiam ubrania i z jakiejś zwykłej koszulki,czy krótkich spodni umiem stworzyć cudo,wystarczy trochę wyobraźni Big Grin

Taak, sama też tak robię, jedyny sposób na bycie oryginalnym bo tymi wszystkimi sieciówkami to już rzygam, bo potem np. u mnie cała szkoła ma te same koszulki z New Yorkera, ostatnio zauważyłam motyw USA króluje, to tak, jak to było oryginalne to teraz jest jak dla mnie totalnym kiczem.
nie mam nic z flagą wielkiej brytanii,nie jestem fajna :<
Pisałam o motywie USA gamoniu xD ale w sumie motyw brytyjski też jest teraz TRENDY ; X oh god why.
o muj borze,moja głupota znowu się objawiła Sad
no ale dobra,nie mam nic z motywem żadnej flagi oprócz wieśniackiej koszulki z ERŁO 2012 :<
NIE JESTĘ TRENDY Sad
(14-06-2012 01:18)slash napisał(a): [ -> ]o muj borze,moja głupota znowu się objawiła
niestety tak [*] ale uwierz, mi to nie przeszkadza haha :3

(14-06-2012 01:18)slash napisał(a): [ -> ]NIE JESTĘ TRENDY Sad

No i bardzo dobrze, bo rzygam tymi wszystkimi dziewczynami, które chodzą tak samo ubrane.. porażka jakaś. A teraz już w ogóle szał na to JUESEJ, AJ LOW NJU JORK, itp.
TAk sie sklada ze znam osobe ktora mieszka 20 min od NJU JORK!!!!!! <33
i powiem wam xD ze gdyby te nastolatki wiedzialy tyle co on, nie nosily by tych koszulekBig Grin
Koles kladzie kafelki i panele podlogowe w apartamentach w NY, mowil mi ze tam jest taki syf ze glowa mala, korkow jest (cytuje) "od sku*wysyna", podobno nawet motory stoja w korkach xD, pelno karaluchów, smieci, jakichs gazet starych, cpun to tam jest rzecz na porzadku dziennym ,co chwile jakis radiowóz na sygnałach Big Grin dopiero wieczorem jak to wszystko zaczyna swiecic xD ludzie wychodza na ulice do klubow to jest znosnie Big Grin wiec dziewczyny i w pewnej mierze chlopacy Big Grin w dupie byliscie i gownie wiecie Big Grin NY w cale taki SO FUN!! nie jest Big Grin

a slash Big Grin mowisz ze masz wiesniacka koszulke na euro Big Grin ja chetnie przyjme xD
(14-06-2012 18:32)Gemello napisał(a): [ -> ]a slash Big Grin mowisz ze masz wiesniacka koszulke na euro Big Grin ja chetnie przyjme xD

JA TAK SAMO! *.*
ERŁO Sad
nie daml wam, bo jestę kibicę :<
to nie Big Grin ja mam za to szalik polski Big Grin! i kredke do twarzy z biedry <cwaniak2>
Stron: 1 2
Przekierowanie