Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Mój ubiór
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Pewnie większości użytkowników sie nie spodoba Big Grin
Na ogół to dres bawełniany (czarny) z Umbro lub SK do tego bluzka z Everlast(czarno żółta) oraz butki od kolesia który sam je projektuje(naprawde dobre jakościowo podchodzą pod nike czy pume). Na imprezki zazwyczaj jeansy i czarna koszula z resevet. A na lato spodenki z umbro,londonstyle,Everlast,Puma i bluzka zazwyczaj z hausa lub cropa biała Wink
To tyle na temat mojego stylu Tongue został krótko scharakteryzowany pewnie większości sie nie spodobał ale i tak mało mnie to obchodzi Tongue
Każdy nosi to co chce ;>
Ubierasz się bardzo podobnie jak ja w gimnazjumSmile
W sumie u mnie mało co się zmieniło, tyle, że chodzę teraz w dresach Labiryntu i Zdolnego Śląska, a nie Pumy czy Adasia Big Grin
dobrze jest Smile ważne abyś był zadbany Tongue
Właśnie ubieram sie tak od kąt wyszłem z gimnazjum xd
dolnego śląska powiadasz ^^
Misterio nie słyszałem o takiej marce jak "dolny śląsk"
Prędzej ZDOLNY ŚLĄSK
http://www.labiryntshop.pl/spodnie_dreso...NT-49.html
masz przykład Big Grin
No taki dresik by mi spasował Big Grin
Ja najczęsciej zakładam glany, ewentualnie trampki, poprzecierane jeansy, zwykły t-shirt i na to koszula w kratę. Do tego zakładam pasek z ćwiekami i pieszczochę. Chociaż ostatnio wszyscy zauważyli, że ubieram się coraz bardziej dziewczęco... Zaczęłam nosić bluzki z dekoltami, sweterki i takie tam. Pomimo wszystko i tak nie założyłabym spódniczki bądź sukienki Tongue
nevermind... Założ własny temat omfg.
Mój błąd, nie za bardzo zrozumiałam o czym piszecie. Śpiąca byłam Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie