Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Flirt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pytanie , otóż zainteresował mnie ostatnio wątek flirtowania . Chciałbym abyscie troche mi objaśnili ten temat i może podali jakieś swoje historie z tym związane.
A co byś chciał wiedzieć ? :] bo obstawiam że jakaś konkretna "sytuacja" jest z tym związana Tongue
flirt wiesz, roznie z nim bywa, zalezy do czego ma prowadzic oczywiscie, jak chcesz dziewczyne zaciagnac do lozka to dajesz jej sygnaly. jak chcesz od niej nr, to oczywiscie powiesz cos innego niz w pierwszym przypadku, a jesli chcesz poprostu niewinnie poflirtowac to napoczatek musisz sobie znalesc obiekt ktory bd rownierz toba zainteresowany, no bo jak masz sie starac o nią to to jest bardziej podryw niz flirt. podam przyklad, bd nie dawno na 18 urodzinach mojej przyjaciolki podeszla do mnie dziewczyna, i zaczeła mnie (no kurde dziwnie to brzmi) kokietowac, STRAAASZNIE miła była, co chwile łapała mnie za rece mowiac ze sa mile w dotyku (ultraa gay), no i co ja mialem zrobic, albo powiedziec "tak tak Ola (bo tak miala na imie)" albo grac w jej gre. wiec tak jak mowie, ona byla mna zainteresowana wiec nie musialem patrzec na teksty jakie do niej mowie, mialy byc one miłe, moze troszke sprosne (ale troszke tylko), jakas pikanteria. Po 30 min takiego flirtowania poszlismy na parkiet, co ona ze mna tam wyrabiala ; O!

no wiec na tym polega flirt, dwie osoby ktore widza w drugiej osobie cos pociagajacego rozmawiaja ze soba, stąpajac po cienkim gruncie pikanterii Big Grin!

wlasnie, tak jak powiedzial kaczy, dokladnie powiedz co byc chcial wiedziec itd, bo o tym mozna pisac i pisac ;D
(13-06-2012 01:18)Gemello napisał(a): [ -> ]flirt wiesz, roznie z nim bywa, zalezy do czego ma prowadzic oczywiscie, jak chcesz dziewczyne zaciagnac do lozka to dajesz jej sygnaly. jak chcesz od niej nr, to oczywiscie powiesz cos innego niz w pierwszym przypadku, a jesli chcesz poprostu niewinnie poflirtowac to napoczatek musisz sobie znalesc obiekt ktory bd rownierz toba zainteresowany, no bo jak masz sie starac o nią to to jest bardziej podryw niz flirt. podam przyklad, bd nie dawno na 18 urodzinach mojej przyjaciolki podeszla do mnie dziewczyna, i zaczeła mnie (no kurde dziwnie to brzmi) kokietowac, STRAAASZNIE miła była, co chwile łapała mnie za rece mowiac ze sa mile w dotyku (ultraa gay), no i co ja mialem zrobic, albo powiedziec "tak tak Ola (bo tak miala na imie)" albo grac w jej gre. wiec tak jak mowie, ona byla mna zainteresowana wiec nie musialem patrzec na teksty jakie do niej mowie, mialy byc one miłe, moze troszke sprosne (ale troszke tylko), jakas pikanteria. Po 30 min takiego flirtowania poszlismy na parkiet, co ona ze mna tam wyrabiala ; O!

no wiec na tym polega flirt, dwie osoby ktore widza w drugiej osobie cos pociagajacego rozmawiaja ze soba, stąpajac po cienkim gruncie pikanterii Big Grin!

wlasnie, tak jak powiedzial kaczy, dokladnie powiedz co byc chcial wiedziec itd, bo o tym mozna pisac i pisac ;D

Nie czytaj alphamale'a i odpuść sobie generalnie temat PUA, bo to zwykłe pranie czerepu, a widzę sporo wpływów tego typu społeczności.

A co do flirtu to zwykła zabawa. Chodzi o to byś ty się dobrze bawił towarzystwem dziewczyny z którą flirtujesz, i ona ma po prostu odczuwać to samo. Flirt nie zawsze musi się wiązać z podrywem jako takim, czy zobowiązaniami, warto to zapamiętać.
(17-06-2012 00:39)Jacky napisał(a): [ -> ]Nie czytaj alphamale'a i odpuść sobie generalnie temat PUA, bo to zwykłe pranie czerepu, a widzę sporo wpływów tego typu społeczności.



Jaki alphamale? jaki PUA
WTF Tongue?

Nie wiem o co ci chodzi xD pierwsze no samiec alfa tak? z ang. ale to drugie.

nie wiem co masz na mysli, ale ja zadnych gazet, ksiazek nie czytam na temat kobiet Tongue

a to co napisałem jest przetestowane przezemnie i tyle, a to co ty napisałes no trudno sie nie zgodzic. tyle ze to streszczenie jest mojego wywodu ;p a juz mam to so siebie ze nie potrafie odpowiedziec jednym zdaniem ;p
Jestem bardzo wyczulony pod kątem tego tematu. Generalnie stoję za tym by mówić prosto.

Co do flirtu... Warto by wspomnieć że kontakt wzrokowy jest fajny, i przydatny.
jeśli nie najważniejszy
Wiesz co, chyba jednak nie... jest jeszcze to co mówisz Wink
no tak ale po kontakcie wzrokowym można ustalić co się ma mówić gest też są równie ważne Smile na to składa się wiele elementów Big Grin to nie takie hop siup Big Grin
flirt flirtem, a co zrobić jeśli ta 2 osoba sie w tobie zakocha ??
Stron: 1 2
Przekierowanie