Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Męskość facetów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Wiele mężczyzn ma problemy z swoją męskością podczas stosunku. Nie jeden raz mamy słabsze dni, w których nie mamy na nic ochoty, warto sięgać wtedy pod preparat o nazwie Penigen 500. Widziałam taką ofertę na: http://pl.penigen.com moim zdaniem z tego co pisze to rewelacja. To żaden wstyd przecież, Kobiety także mają czasem brak ochoty.
Czyżby kolejny sposób na przedłużanie penisa?
Jeżeli chodzi o powiększanie penisa to słyszałam dużo o penilarge ponoć jest bardzo skuteczny. W ogóle ostatnio dużo osób podejmuje temat powiększania penisa, albo po prostu tematy związane z seksem. Czyżby ludzie bardziej się przełamali co do tego tematu?
Myślę, że o powiększaniu penisa można pomyśleć wtedy, kiedy jest on rzeczywiście nienaturalnie mały. Wtedy sprawdza się chociażby kwas hialuronowy. Mężczyźni mają też jednak inne problemy. Mój znajomy cierpiał np. na schorzenie zwane stulejką https://www.tourmedica.pl/zabiegi/leczen...rurgiczne/ i bardzo go to męczyło do czasu, kiedy nie zdecydował się na operację.
Nie uznaję żadnego przedłużania, powiększania ani niczego podobnego - tak, jak jest, jest dobrze Wink
Ja ostatnio trafiła ma na tbletki które mają za zadanie powiększenie penisa - http://www.szybkie-powiekszanie.pl/ Myślę, że meżczyźni którzy mają problemy ze swoim penisem mogą z nich śmiało korzystać. Lepiej powiększyć go tabletkami niż operacją, która jest bardzo bolesna.
Ja tak sobie myślę, że te wszystkie środki na powiększanie penisa są potrzebne panom, którzy mają problemy z własnym poczuciem wartości, bądź też doznali sromotnych porażek w kwestiach damsko- męskich. Jestem też zdania, że zanim pokuszą się oni o zakup jakichś niepewnego pochodzenia wynalazków, lepiej zrobiłabym by im rozmowa z seksuologiem z http://psychomedic.pl/seksuologwarszawa . Można tam zgłosić się z problemami, łączącymi się zaburzeniami erekcji, problemami w związku, a nawet zmianą płci i na pewno nikt nie zostanie bez pomocy.
Na problemy z erekcją najlepszy był by specjalista. Tylko jak zagnać chłopa do lekarza. Wiec może szukać innego wyjścia. Nie jestem za tabletkami, bo wiadomo na jedno pomogą, na drugie zaszkodzą. Słyszałyście o pierścieniach , są rewelacyjne. Radzę spróbować, wszystko ulega zmianie, długość stosunku i doznania.
Ja miałem po alko problem z erekcją, do tego doszedł stres. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, niestety Sad
Jak zażywałem te tabletki to zacząłem mieć problemy z cerą... Do tego ostatnio mam dziwne przebarwienia po trądziku Iwostin może pomóc mi wyleczyć te dolegliwości? Zna się ktoś może na tej przypadłości?
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie