Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Brak pracy :(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Jak najszybciej znajde prace na umowe ? Samo chodzenie i pytanie nic nie daje Sad
To prawda, chodzenie i pytanie nic nie daje, gdy nie mamy umiejętności, wiedzy i doświadczenia, które możemy zaoferować potencjalnemu pracodawcy.
Idź do agencji. Oni Ci zaraz coś znajdą. Jak się sprawdzisz możesz załapać się na etat. Smile
Szukaj ofert w internecie i w między czasie rób jakies kursy.
A może własna firma? jest na pewno coś na czym się znasz i da się na tym zarobić. W końcu do odważnych świat należy. Pomóc Ci może program http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace który ogarnia całą papierologię, podatki, wynagrodzenia itp. Zobacz sobie demo.
Zależy jakiej pracy szukasz i jakie masz umiejętności i doświadczenie.

Tak jak pisał marcin.r możesz iść do agencji, lub jak proponował JanuszF. Zrobić kursy pod kątem pracy której szukasz (na pewno nie zaszkodzi podnieść kwalifikacje). I możesz też porozglądać się w necie...


______________________
praca Katowice
praca Warszawa
Kiedyś sądziłam, że mówienie, że prace można dostać po znajomości jest nieprawdą ale się myliłam. Chociaż tu bardziej chodziło o to, że mnie polecono i w ogóle dowiedziałam się że jest oferta. Normalnie w życiu bym tego ogłoszenia nie znalazła, ale koleżanka wiedziała, że szukam pracy. Także nie ma co kryć się z bezrobociem, lepiej popytać wśród znajomych, może akurat ktoś coś wie...
Jeśli nie możesz znaleźć normalnej pracy to może zacznij pracować w domu? jest coś takiego jak giełda tekstów, możesz znaleźć tam zlecenia i pisać. To nie jest trudne a można na tym nieźle zarobić. Czytałam o tym sposobie na zarobek tutaj http://zarabiaj-internetowo.pl/ i sama postanowiłam spróbować. Mam znajomą,która pracuje w domu od lat i niedawno założyła własną firmę.
Głowa do góry, będzie dobrze.
A skąd tak naprawdę jesteś? Co innego szukać pracy w Gdańsku, a co innego w Tczewie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie