Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Życzenia urodzinowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej potrzebuję pomysłu na życzenia urodzinowe dla mojej przyjaciółki. Chciałabym aby były one wesołe, ale nie jakis króciótki wierszyk tylko takie poważne ale pozytywne. Przyjaciółka ma 18 urodziny. Prezent juz kupiłam , łańcuszek srebrny ale z życzeniami mam problem.
Może coś takiego?

Ja (Twoja NAJLEPSZA przyjaciółka) życzę Ci (mojej najlepszej przyjaciółce) wszystkiego NAJ, a więc:
NAJwspanialszych chwil spędzonych ze mną Tongue
NAJprzystojniejszego chłopaka
NAJlepszych wakacji w Twoim życiu
spełanienia NAJskrytrzych marzeń
by Twoje 18-te urodziny były NAjbardziej zwariowaną imprezą w historii Smile
Sprawdzałaś stronki z życzeniami? Mają tam tego tysiące, jak Ci się chce przeglądać to na pewno znajdziesz jakieś odpowiednie.
Odpowiednia strona z życzeniami może rozwiązać wiele problemów. Mi udało się znaleźć jedną konkretną http://zyczenia.biz/ i tam znajduje życzenia na każdą okazje. Fajne jest to, ze wybór mają duży a życzenia są oryginalne. Dzięki temu mogę zaskoczyć moich bliskich ciekawymi życzeniami.
Jesli chodzi o ciekawe i oryginalne życzenia okazjonalne, to w sieci można znaleźć na różnych stronach naprawdę śmieszne, nietuzinkowe wierszyki Wink Ja bardzo lubię dostawać takie życzenia, na długo zapadają mi w pamięć i zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy Wink
Przekierowanie