Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobre sanatorium dla babci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Gdzie można znaleźć dobre sanatorium dla babci? http://starsirodzice.pl/dobre-sanatoria tu znalazłam taki spis, może ktoś, coś poradzić?
W sumie dobry spis i na pewno coś tam znajdziesz a co Twoja babcia na to ?
W Rabce Zdrój jest fajne i wiem, że swego czasu wyjazdy do niego finansowane były przez Państwo.
W Dzierżążnie podobno też jest luksusowy Smile
Ile chcesz zapłacić za sanatorium?
Chcesz swoją babcię oddać ? Ja bym tak nie mógł...
A może zamiast sanatorium to wyjazd w spokojne miejsce z babcia. Oczywiście zależy też ile babcia ma lat. Bo chcę zaproponować góry, a dokładniej Limanową. Na moją babcie spacerki, świerze powietrze i spokój dobrze podziałały. Pojechaliśmy we dwoje i było cudownie. Wieczorami, jak babcia miała ochotę to wchodziłyśmy do restauracji Mekong. Oboje ją bardzo polubiliśmy, ja za owoce morza, babcia za deserki.
Do domu babcia wróciła, odpoczęta, zrelaksowana.
Zabawne, Ty szukasz senatorium dla babci. Ja przedszkola dla mojego brata. Na razie próbuję przekonać rodziców do tego - http://aqq-kielce.pl/. Ma bardzo dobrą ofertę, a brat potrzebuje towarzystwa Smile
Ja mojej babci chcę na swięta sprezentować wczasy nad morzem w Primavera. Z tego co mówiła to nigdy nad morzem nie była :/ Trochę mi smutno z tego powodu bo uwarzam że każdy powinien zobaczyć nasze kochane morze. Dlatego postanowiłam zrobić jej niespodziankę. Pojedzie tam z dziadkiem, zeby nie czuła się samotna. Trochę odpoczną, zrelaksują się i wrócą jak nowo narodzeni.
Też chcę w najbliższym czasie wysłać babcie do sanatorium. Przyda jej się trochę zabiegów i odpoczynku. Przede wszystkim dobrze zostanie przebadana. Musze jej tylko kupić wszystko na wyjazd bo nie które rzeczy to się sama wstydzi- jak np pieluchy dla dorosłych No cóż ten wiek ma swoje uroki i nie ma się czego wstydzić tylko trzeba się leczyć póki jeszcze można.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie