Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: obfite miesiączkowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
mam taki wstydliwy problem Sad mam bardzo obfite miesiączki już nie wiem co robić... Jak mam okres czuję się fatalnie ;/ na dodatek często robi mi sie słabo i jestem blada Sad lekarz powiedział ze to anemia i że tak sie dzieje czasem podczas okresu Sad Probowałam domowymi sposobami uzupełnić zelazo ale nic nie pomogło (jedzenie wątróbki między innymi - bleee) . Dopiero odkąd zaczęłam zażywac chela ferr czuje sie zdecydowanie lepiej Wyniki też się poprawiły. Anemia opanowana Smile) tylko jak opanowac miesiączkę ??
Powiem tak- obfite miesiączki mogą ale nie muszą powodować anemii. Warto w takim przypadku skonsultować się z dobrym ginekologiem. Miałam podobna sytuację i mimo że teraz jest lepiej to i tak chcę podejść tutaj http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/. Ponoć to najlepszy ginekolog w Warszawie. Może i Twoim mieście znajdziesz jakiegoś specjaliste i sie przebadasz?
Koniecznie udaj się do ginekologa. On będzie wiedział co zrobić z tą dolegliwością. Sama miałam ten problem, miałam tak obfite krwawienia, że musiałam brać leki na ich zatrzymanie...
U jakiego lekarza byłaś. Idź do ginekologa. Zbadaj krew. Anemia to raczej za mało krwi, a nie obfite miesiączki...
Polecam skorzystać z dimedic.eu
NA tamtej stronie jest dużo informacji o antykoncepcji. Uważam, że tabletki antykoncepcyjne pomogłyby przy bardzo obfitych miesiączkach.
Cześć,

podczas dojrzewania jest to całkowicie naturalne. Każda kobieta ze względu na buzowanie hormonów może mieć problemy z obfitymi miesiączkami. Jedyną niepokojącą rzeczą tutaj jest prawdopodobny niedobór żelaza i niski poziom hemoglobiny (kojarzone właśnie z anemią, ale niekoniecznie nią będące). Dla zdrowia polecam pić soki z buraków i czosnku, o wiele lepsze niż jakiekolwiek tabletki, a już na bank lepsze, niż tabletki antykoncepcyjne, które mocno rozregulowują układ hormonalny. A jeśli chodzi o komfort? Polecam zamienić podpaski na tampony, ja miałam podobne problemy i czułam gigantyczną ulgę. Korzystam z http://www.myob.pl i jestem zachwycona ich delikatnością, powinny się sprawdzić Wink
Jeżeli masz problem tego rodzaju, na pewno warto postarać się o uzupełnienie żelaza w organizmie, aby nie popaść w anemię. Bądź co bądź, na pewno wizyta w takim miejscu jak http://www.ginekolog-krakow.com.pl/ będzie bardzo wskazana, bo w końcu z czegoś obfite miesiączkowanie musi wynika i zdecydowanie należy to sprawdzić jak najszybciej.
Kurcze... bardzo Ci współczuje. Ale z obfitą miesiączką chyba nic nie zrobisz. Jedyne co to udaj się do ginekologa, by sprawdzić czy wszystko ok. Najlepiej żeby zrobił Tobie USG. W czasie okresu mocno Cię boli albo w trakcie współżycia? Może to jest nadżerka, moja mama tak miała.
Wydaje mi się że na to nie ma sposobu, niekiedy lekarze mówią że po porodzie to się unormuje, ale to nie zawsze się sprawdza, znajoma urodziła czwórkę dzieci i dalej ma to samo.
U mnie obfite i bolesne okresy to była norma. Do tego doszła anemia, którą spowodowały własnie te moje krwawienia! Szukałam razem z ginekologiem najprostszego rozwiązania a jako, ze chciałam też stosować antykoncepcję to lekarz zaproponował mi wkładkę levosert. Po 3 miesiącach od założenia wkładki okresy stały się dużo lżejsze, mniej intensywne a wyniki krwi znacznie się poprawiły.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie