Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Torebka skórzana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy posiadacie? A może skóropodobne? Otóż dzisiaj już każda z nas może pozwolić sobie na taką torebkę, bo nie zapłacimy za nią krocie. Ja swoją pierwszą skórzaną kupiłam tu http://tuffi.pl/ i drugą i każdą następną. Trochę się już tego uzbierało, bo naprawdę się opłaca Smile.
Uwielbiam torebki. Na całe szczęście są na tyle drogie, że nie kupuję ich często.
Fajne skórzane torebki znajdziecie teraz na zlotewyprzedaze.pl. Nie wiem, czy kojarzycie firmę Szenfeld, ale ma naprawdę świetne jakościowo wyroby, więc warto zajrzeć.
Torebki to moja miłość.Smile Mam cała kolekcję. Głównie z lumpeksu w sąsiedztwie. Gdy tylko mogłam leciałam tam w poniedziałek rano - nowa dostawa. Teraz jestem w rozpaczy bo pawilon poszedł do remontu i zamknęli lumpa. Muszę znaleźć nowe źródełko.Smile A marzę o torebce od Hermesa. Smile
Ja ostatnio kupiłam torebkę skórzaną Kazar. Jak dla mnie to najlepsza marka jeśli chodzi o torebki. Można je nosić przez kilka lat.
Nie wiem, czy najlepsza, ale fakt - mi się podobają i od ponad 3 lat posiadam jedną Smile

______________________
oferty pracy Tarnów
ogłoszenia Myszyniec
Osobiście też najbardziej lubię torebki skórzane i najczęściej kupuję te pochodzące z Wielkiej Brytanii marki Atmosphere. Są bardzo solidnie zrobione i przede wszystkim ładne, a poza tym w sklepie Brytyjka, gdzie zwykle je kupuję, można je dostać w bardzo przystępnych cenach.
Torebki skóropodobne są okropnie nietrwałe. Po jednym sezonie lądują w śmietniku. Dlatego lepiej zainwestować w torbę ze skóry naturalnej, która posłuży nam przez kilka lat. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale wierzę, że ważniejsza jest jakość niż ilość.
(08-07-2015 02:51)dunsee napisał(a): [ -> ]Torebki skóropodobne są okropnie nietrwałe. Po jednym sezonie lądują w śmietniku. Dlatego lepiej zainwestować w torbę ze skóry naturalnej, która posłuży nam przez kilka lat. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale wierzę, że ważniejsza jest jakość niż ilość.

Trudno się z Tobą nie zgodzić - sama mam dwie skórzane torebki już od 5 czy 6 lat i wyglądają jeszcze całkiem całkiem.


______________________
ogłoszenia Nysa :: najlepsze życzenia :: statystyki lotto
U mnie to samo.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie