Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie słodkości robicie/jecie w tłusty czwartek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ja zazwyczaj faworki i pączki, jakieś inne słodkości spożywacie? Szukam inspiracji Smile
To są takie najbardziej tradycyjne i myślę, że ciężko będzie Ci poszukać inspiracji Smile Ja zdecydowanie wcinam pączki Big Grin
Tradycyjnie pączki.
Tradycyjnie pączki i faworki jednak w tym roku, moja babcia, dla urozmaicenia upiekła pyszny tort bezowy, który ozdobiła cukrem pudrem. MMMMmmm jak to się mówi niebo w gębie. Zdradziła mi też sekret, że na następne komercyjne święto czyli w tym przypadku na sobotę czyli 1 dzień wiosny zamierza zamówić tortu u http://rogwojskiego.pl/ w kształcie kwiatów Big Grin nie mogę się doczekać tych pyszności
Powiem szczerze że staram się nie jeść nic takiego bo od jakiegoś czasu dbam o siebie. To nie wypada przecież się opychać pączkami itp
Teraz trudno o dobre pączki...a samemu nie chce mi się smażyć. Niby to tradycja w tłusty czwartek, ale jem je lub nie, dla mnie to dzień jak co dzień.
faworki - pyyycha!!! Heart
Ja słodycze generalnie jem każdego dnia Wink A w tłusty czwartek to zazwyczaj pączki ale nie w ogromnych ilościach. Zazwyczaj na dwóch się kończy a czasem to nawet jeden mi wystarczy
Ja uwielbiam eksperymentować z daniami, ciastami i jak tylko znajdę jakiś ciekawy przepis to go wypróbowuję. Lubię poznawać nowe smaki potraw. Nawet postanowiłam że zrobię nalewkę z pigwy na spirytusie która jest rozgrzewająca. Czy ktoś taką robi ? Inspiruje mnie często Inspiracja
W Tłusty Czwartek oczywiście królują pączki Smile A najlepsze pączki mają na Stradomskiej 18 w Krakowie, w Starej Pączkarni Wink Smakują przez cały rok, nie tylko w to święto Smile Ich sekretem jest to, że smażone są według tradycyjnej, starej receptury. Każdy znajdzie coś dla sienie, bo wybór nadzień jest ogromny - nie tylko standardowa marmolada owocowa, ale także czekolada, kokos i wiele innych Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie