02-02-2015, 23:46
Przez przypadek sformatowała mi się karta pamięci, a miałam tam ważne dla mnie zdjęcia
da się to jakoś odzyskać? Jest jakiś program, który odzyska wszystko czy trzeba do serwisu iść?
da się to jakoś odzyskać? Jest jakiś program, który odzyska wszystko czy trzeba do serwisu iść?
bardzo łatwo się je obsługuje 