Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Problem z komputerem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiecie może w jaki sposób można odzyskać dane utracone z dysku? Miałam na nim ważne dokumenty na studia i niestety zniknęły nie wiem dlaczego.
Musisz zrobić przywracanie, ale sama sobie chyba nie poradzisz. Informatycy robią takie działania za 50 złotych.
Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć. Wejdź sobie tutaj: http://www.alldatarecovery.pl/zadbaj-o-s...ty-danych/ i na drugi raz po prostu się zabezpiecz przed tego typu konsekwencjami. Ja też już kilka razy straciłam dane z dysku i stwierdziłam, że jednak lepiej zapobiegać niż leczyć.
(17-01-2015 14:04)charlotte napisał(a): [ -> ]Wiecie może w jaki sposób można odzyskać dane utracone z dysku? Miałam na nim ważne dokumenty na studia i niestety zniknęły nie wiem dlaczego.
Takie dokumenty zapisuje się dodatkowo na jakimś pendrivie lub dysku przenośnym żeby uniknąć takich sytuacji jak twoja. Na Twoim miejscu zaniosłabym komputer albo sam dysk do tej firmy http://www.alldatarecovery.pl Mają spore doświadczenie w odzyskiwaniu danych więc powinni ci pomóc. Nadzieja zawsze jest, gorzej jeśli pliki były nadpisane, wtedy raczej nic nie odzyskasz.
Oddaj kompa do serwisu, samemu lepiej jest nie ryzykować w tego typu rzeczach.
Są specjalne programy, dzięki którym możesz odzyskać dane.
(16-03-2015 17:21)gadu87 napisał(a): [ -> ]Oddaj kompa do serwisu, samemu lepiej jest nie ryzykować w tego typu rzeczach.

Zgadzam się. Potem zapłacisz jeszcze za naprawę komputera.
a ja Wam powiem, że prawda jest taka, że na klawiaturze możecie robić co chcecie. Sprzętowo nic nie popsujecie. Warto więc zaryzykować bo może akurat się uda. Sprawdź jakieś poradniki na necie dotyczące tego problemu.
Najlepiej będzie zrobić przywracanie systemu i określić datę do kiedy ma powrócić. Jak to nic nie da to zawsze można poszukać programu na necie do przywracania danych, ja tak kiedyś odzyskałem zdjęcia z karty pamięci.
Dostępne są rózne programy, które przywracają dane.
Stron: 1 2
Przekierowanie