Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Bry :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
No to witam Smile Na imię mam Kuba mieszkam w centralnej Polsce ( woj, Łódzkie ) i mam 17 lat Tongue . Nazwa forum wskazuje na to że jest ono dla osób w wieku 15 lat ale co mi tam zarejestrowałem się może być ciekawie Smile Jeśli macie jakieś pytania to zadawać z chęcią odpowiem Smile ( bez przesady oczywiście ^^ )
Dla osób w wieku 15 lat xD? Miło mi Cię poznać Kubo - mam 20 lat XD To jest forum dla wszystkich normalnych i wariatów xDD Jakieś zainteresowania/hobby Wink?
No właśnie, więcej jest tu osób starszych niż w wieku 15 lat : o
20 latki to tutaj norma xD Witamy na forum Jakubie!
(11-06-2012 20:14)Hatsu napisał(a): [ -> ]Dla osób w wieku 15 lat xD? Miło mi Cię poznać Kubo - mam 20 lat XD To jest forum dla wszystkich normalnych i wariatów xDD Jakieś zainteresowania/hobby Wink?

zainteresowania ... świat mody i inne takie pierdółki Wink ucze się zawodu ( fryzjer ) więc muszę się tym interesować nadążając za modą Smile

@UP
Witam ja Ciebie Smile I wolałbym Kuba , lepiej brzmi Tongue
Ooo fryzjer - dobrze~! Przydadzą mi się twoje rady w przyszłości [podczas odgrywaniu roli z Anime czy filmów muszę zawsze się stylizować, a co za tym idzie - farbowanie włosów + ich ułożenie to mordęga dla kogoś bez wiedzy xD]
(11-06-2012 20:23)Hatsu napisał(a): [ -> ]Ooo fryzjer - dobrze~! Przydadzą mi się twoje rady w przyszłości [podczas odgrywaniu roli z Anime czy filmów muszę zawsze się stylizować, a co za tym idzie - farbowanie włosów + ich ułożenie to mordęga dla kogoś bez wiedzy xD]

no to jak coś to wal śmiało Smile
Witam Kuba Big Grin miło nam Wink
(11-06-2012 20:30)Gosiaaczek_ napisał(a): [ -> ]Witam Kuba Big Grin miło nam Wink

Wiitam Ciebie Smile Mnie również jest miło .
Ktoś z mojego województwa Big Grin Cześć Tongue
(11-06-2012 20:32)Scelerique napisał(a): [ -> ]Ktoś z mojego województwa Big Grin Cześć Tongue

O Smile a jaka miejscowość jeśli można wiedzieć Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie