Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Żakiety hot or not?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy Waszym zdaniem żakiety są w modzie, czy już nie? Mam kilka w swojej szafie i zastanawiam się, czy w nich chodzić, żeby nie było obciachu...
raczej mi się kojarzą z biurokracją, ale w sumie okularnica w żakiecie to zawsze może być jakiś początek dobrego filmy dla dorosłychSmile
Moim zdaniem żakiety są jak najbardziej w modzie. W każdym sklepie można je dostać, w różnych fasonach.
Moim zdaniem żakiety są bardzo kobiece i większość Pań wygląda w nich bardzo ładnie Smile
Żakiety zawsze będą w modzie.
Żakiety zawsze będą w modzie Smile
Jak dla mnie bombaSmile
Not hot ... teraz to raczej rzadko kiedy dziewczyny noszą żakiety.
Obecnie rzadko kiedy spotyka się klasyczne żakiety, raczej bardziej wymyślne, jak ten Scarlette od byInsomnia http://byinsomnia.com/kategoria/bluzy-i-...nt_id=3998 , który przyznam sama chętnie bym włożyła. Często występują tez w innych, modnych w sezonie kolorach. Czarne, szare i granatowe raczej w biurach, gdzie przykłada się wagę do zasad.
Żakiety są i zawsze będą w modzie. Ostatnio spodobał mi się czarny w kwiatki i zamierzam sobie go kupić Shy
Stron: 1 2 3
Przekierowanie