Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Który system operacyjny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jaki jest wasz ulubiony system operacyjny? Windows, Linux, a może system firmy z nadgryzionym jabłuszkiem? Jakiego używacie i na jakim urządzeniu? Smile

Ja używam na swoich dwóch komputerach Linuxa. Na pierwszym w miarę nowym korzystam z dystrybucji Ubuntu ze środowiskiem gnome natomiast w drugim mam zainstalowanego Debiana ze środowiskiem LXDE (innego 10 letni komp by nie pociągną ) Big Grin Linuxa cenię za możliwość dowolnej konfiguracji, stabilność pracy i niskie zapotrzebowanie na zasoby komputera.

Z windowsa korzystam jeśli nie mam innego wyboru tak jak teraz kiedy piszę na lapku siostry :/

Natomiast na komórce mam system Android i jestem z niego baaardzo zadowolony Smile
heheheheh, raczej nie wbijesz się do większości z tematem. Ja używam Windowsa, ale po zakupie NORMALNEGO kompa przerzucę się zdecydowanie na Linuxa. Siedzę na Tośce Satellite SL10 - 119 więc domyśl się dlaczego nie robię podjazdu na Linuxa Big Grin
Na lapku win7 ;/ Na kompie oczywiście Linux którego kocham Big Grin
Windows XP najlepszy i chyba nigdy go nie zmienię Big Grin
Linuxa jak umie się obsługiwać poprawnie to jest to chyba najlepszy system Smile Sam nie potrafię [mimo, że jestem podobno informatykiem - tak mam na świadectwie, ale to chyba pomyłka xD] dlatego korzystam z Windowsa XP Wink
również korzystam z XPBig Grin
http://szablony.freeware.info.pl/programy.html
mam go od zawsze . Big Grin

miałem kiedyś linuxa.. ale wnerwiał mnie i wywaliłem Big Grin .
Win 7 na którym się póki co nie zawiodłem, jedynak korzystam również ze starszych za sprawą virtual machin dzięki czemu mam możliwość korzystania ze starszych aplikacji.
Ja mam Win 7 ale myślę nad zmianą na Win 8 : ]
Nie wiem, które wymienić, to dam listę tych, które miałem i te które mam:
* WinXP SP3 (mam nadal, głównie dlatego, że utrzymuje sieć w domu Wink)
* Linuchy:
- Mandriva (taka sobie, jak chcecie się nauczyć, polecam)
- Debian (z nim się namęczyłem, mam nadal)
- Zenwalk (mam od kilku dni i jest super lekki, chociaż trzeba na niego uważać, przez przypadek usunąłem pakiety z ikonami Big Grin)
- Slackware (jest ojcem Zenwalk, tylko to jest dla zaawansowanych, nic sam nie robi, wszystko musisz sam zainstalować, montować USB itd, nie polecam n00bkom)
- Ubuntu (dziecko Debiana, polecam, fajny ale trochę ciężki dla pamięci)

Muszę spróbować MAC OSu, nie wiem jak się go je Big Grin
Ja aktualnie na komputerze mam WindowsXP Zero... Na drugim kompie u taty mam Ubuntu, którego w sumie wolę, ale wątpię, żeby mój staruszek go udźwignął. Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie