Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Buty do tańca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy ktoś z Was kupował buty do tańca? Czy możecie mi doradzić jakie najlepiej kupić i ile powinnam przeznaczyć na nie pieniędzy? Z góry dziękuję Heart
Jeżeli mają to być porządne buty do tańca to powinnaś na mnie przeznaczyć mniej więcej od 200 złotych w górę. Przede wszystkim kieruj się ich wygodą, tym jaki jest obcas, aby noga jak najmniej się w nich męczyła i, żebyś mogła sobie pozwolić na długie godziny treningowe w nich, nie odczuwając dyskomfortu. W przypadku butów do tańca jest tak, że należy przedłożyć ich praktyczność nad wygląd Tongue
Moja znajoma kupiła sobie takie buty na ślub. Faktycznie nie były zbyt piękne, ale przetańczyła w nich całą noc.
Moja narzeczona też zamierza sobie kupić profesjonalne buty do tańca na nasz ślub. Myślę, że pomimo tego, że jest to spory wydatek, to jest to bardzo dobra inwestycja. Tak więc mam nawet zamiar sam dać jej na te buty pieniądze.
A jaką markę takich butów byście mi polecili: Supadance, czy Akces? A może jakąś inną? Wink
Najlepsze są wygodne adidasy.
Wszystko zależy od tego, do jakiego tańca szukasz tych butów. Inne będą do tańca towarzyskiego, a inne do jazzu czy baletu. Generalnie do wielu treningów przydadzą się buty sportowe takie jak tutaj http://nstyle.pl/ . Sama bardzo lubię markę Nike i mam dwie pary ich butów do tańca - jedne sportowe i jedne typowo do tańca.
Ok 200zł.
Znalazłam super sklep taneczny, gdzie mi świetnie doradzili Wink
Ok. 180 zł ja swoje odkupiłam od koleżanki, bo kupiła za duże a na mnie są akurat.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie