Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Internetowy sklep z bielizną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Hej, ostatnio bardzo często zastanawiam się czy nie zacząć kupować bielizny przez internet Smile Znalazłam ostatnio bardzo fajny i znany sklepik http://www.esotiq.com/body-i-gorsety . Mają bardzo szeroki asortyment i można coś sobie wybrać Smile dodatkowo nie jest aż tak drogo i nie traci się czasu na wyjście z domu Smile a wy co polecacie?
Ja bieliznę wolę chyba jednak kupować na żywo, zmierzyć ją i nie stresować się, że nie będzie pasowała.
Ja też wolę kupować na żywo, różne są rozmiary.
Też wolę kupować bieliznę na żywo. Takie rzeczy jak biustonosze trzeba jednak przymierzyć.
niby tak, ale przeważnie w sklepach są drogie Wink widziałam bardzo fajne staniki push up na allinside.pl za jakieś zupełne grosze, więc tutaj się nic nie traci Wink Jedynie można zyskać Wink
Lubię robić zakupy drogą internetową, ale bielizny bym akurat nie kupiła. Co innego jakieś sukienki dzianinowe, ale nie bieliznę.
Ale ta firma ma też sklepy w marketach, więc po co ryzykować. Ja przez neta kupuję np. Soczewki Acuvue bo już wiem jakie, ale bielizny bym nie zamawiała.
Ja właśnie też mam zwykle przed tym pewne opory.
Dużo fajnej bielizny i również od Esotiq jest w Rahi - mają fajny wybór staników przede wszystkim bo nie tylko na małe i średnie piersi ale też na te większe, co zazwyczaj jest trudne do znalezienia w sieci lub też rzadko wyglądają one dobrze. Tam fotki są na kobietach a nie samych staników więc mozna przy okazji porownac efektSmile
w sieci wszystko jest, ja kiedyś kupowałam w sklepie dykrecja.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie