Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Boyfriendy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dziewczyny, doradźcie mi! Czy kupić sobie boyfriendy? Jest w nich coś takiego, co mnie przyciąga, ale z drugiej strony nie umiem się zdecydować. Potrzebuję Waszej opinii Smile
Wyślij swoje zdjęcie, to Ci powiemySmile
To ten rodzaj spodni, tak? Big Grin
Tak, to rodzaj spodni, zresztą bardzo fajnych Smile. Sama mam dwie pary i uwielbiam w nich chodzić Smile
Można w nich wyglądać seksownie.
Ostatnio się do nich bardzo przekonałemSmile Kobiety wyglądają w nich bardzo dobrzeSmile
Jeśli tylko Ci się podobają to czemu nie? Tym bardziej, że ostatnimi czasy znowu są modne.
Są fajne. Możesz brać Smile
Na kimś podobały mi się od zawsze, ale nie miałam odwagi. Przełamałam się i swoje pierwsze boyfriendy kupiłam w sieciówce. Teraz zaczęłam prowadzić bardzo aktywny tryb życia i złapałam się na tym, że ubieram się bardziej na sportowo, nawet do pracy.. Zainwestowałam niedawno w spodnie z byInsomnia http://byinsomnia.com/kategoria/spodnie-i-spodnice - idealne. Mogą być i do pracy, od święta i na spacery. Pasują do t-shirtu i eleganckiej koszuli, do trampek i do obcasów. Miękkie, wygodne.
Boyfriendy są świetne! A najbardziej podoba mi się w nich to, że pasują zarówno do trampków, jak i do szpilek, dzięki czemu są bardzo uniwersalnym elementem w garderobie Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie