Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wasz ulubiony film :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Proste wypisujcie swoje ulubione filmy Smile
Mój ulubiony film a raczej seria to Władca Pierścieni. Jak już może wiecie uwielbiam fantastykę więc mój wybór nie był oryginalny. Świetny film ale raczej nie ma osoby która by nie oglądała, kilka oskarów jednym słowem świetna ekranizacja sagi. Z horrorów bardzo polecam Rec który potrafi wejść w głowe ;]
Tak żeby się dobrze zastanowić to chyba ''Zmierzch'' <lol2> nie no żarty. Ostatnio to się zmieniło po obejrzeniu ''Big Love'' nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film poruszył we mnie tyle emocji, więc zdecydowanie stawiam na to że to jest mój ulubiony film.
U mnie mało co porusza emocje ale zdecydowanie Green Street Hooligans tak piękna historia. Zwłaszcza jak ktoś miał coś z tym wspólnego Big Grin
Remember the Titans - film szczególnie dla fanów futbolu amerykańskiego ale nacisk tam jest położony na problem segregacji rasowej w Stanach Zjednoczonych Wink Film opowiada o drużynie futbolowej Tytani która początkowo złożona była tylko z białych zawodników - w późniejszych latach dwóch trenerów postanowiło to zmienić i zaczęli uczyć tych młodych chłopców, że drużyna to rodzina w której nie ma białych i czarnych, a są jedynie bracia Wink
Green street hooligans przypomina mi czasy jak byłem młody i głupi Big Grin
American Pie oddaje obecne czasy kiedy jestem starszy i jeszcze głupszy hahah Big Grin
Euro Trip Big Grin
Moje ulubione? fantastyka oraz starożytne. typu 300 lub troja.. ale też lubie jakieś komedie ... ...co do władcy pierścieni to jest spoko ale najbardziej lubie 3 część Big Grin
A mój ulubiony film to Obłęd Smile Serdecznie polecam Smile
Misterio widzę że chyba mamy podobne doświadczenia Big Grin
Prawo zemsty na prawdę świetny film. Requiem dla snu, jest ich jeszcze kilka ale tak na szybko nie przypomnę sobie wszystkich ;D
Piła, Smakosz, Chłopiec w pasiastej piżamie, American Pie, 10 things I hate about you. i hmmm. głównie te.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie