Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Koronkowa sukienka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Czy koronkowa sukienka wciąż jest w modzie? Lubicie zakładać takie sukienki, czy wolicie z innego materiału?
(13-11-2014 17:04)julenka napisał(a): [ -> ]Czy koronkowa sukienka wciąż jest w modzie? Lubicie zakładać takie sukienki, czy wolicie z innego materiału?

Ja lubię nosić koronkowe sukienki, z jakiegoś względu uważam, że wygląda się w nich tak niezwykle.. może to ten materiał Smile
Ale na co dzień chodzę w spodniach...
Teraz chyba będą tańsze skoro jest zima, hmm?
(20-11-2014 12:14)drzewo napisał(a): [ -> ]Teraz chyba będą tańsze skoro jest zima, hmm?

Na pewno! Oby tylko w sklepach było coś ciekawego, wtedy można sobie zrobić zapasy na lato Big Grin
Ja uwielbiam koronkowe sukienki! Są zwiewne i wygodne! Szczególnie latem je zakładam, bo wiadomo w zimę do grubych rajstop średnio pasują Tongue
Teraz chadzam w spodniach lub legginsach.
Chciałbym taką kupić na święta mojej dziewczynie. Wiecie gdzie takie dostanę ? Smile
Wydaje mi się iż teraz sukienki nie są modne. Większość dziewczyn chodzi w obcisłych dźinsach czy leginsach. Tak samo można by było zapytac czy taki montaż https://creoarti.pl/schody-nierdzewne-warszawa/ jakiego ubioru wymaga.
teraz modne są sukienki asos.
W lipcu idę na wesele przyjaciółki iii jestem świadkową. W związku z tym poszukuję jakiejś pięknej, eleganckiej sukienki. Marzy mi się taka długa do ziemi z rozcięciem na nogę w kolorze brzoskwiniowym (lub podobnym), ale nigdzie nie mogę takie znaleźć. Czy któraś z Was mogłaby mi polecić KONKRETNE MODELE sukienek zgodne z moim opisem? Baaardzo proszę!
Jesteś pewna, że sukienka do ziemi będzie dobra na wesele, w dodatku w lipcu? Może przeszkadzać w tańcu. Myślę, że wśród sukienek zalando na Domodi.pl znajdą się i koronkowe, i takie maxi w kolorze brzoskwiniowym. Sama latem kupiłam kilka ubrań tej marki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie